Fandom

Raport z 25 Spotkania WFKSW

Raport z 25 Spotkania WFKSW

Oprócz tego, że było ostatnim spotkaniem przed zasłużonym wypoczynkiem i wyjazdami, obchodziliśmy swego rodzaju rocznice, w końcu dwudzieste piąte spotkanie! Z tej okazji zorganizowałem konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach, a było o co "walczyc". Konkurs składał się z dwóch części - kwalifikacji i finału, zwycięscy mogli wygrać:


1 miejsce:
gra Star Wars: Podracer

2 miejsce:
Album Część II - Atak Klonów (wyd. Amber)

3 miejsce:
Album Gwiezdne Wojny - Częśćc II - Niesamowite Przekroje (wyd. Egmont)


oraz jako nagroda pocieszenia,
za zajęcie czwartego miejsca - tego najgorszego:
Słowniczek Najpopularniejszych Zwrotów w Językach Gwiezdnych Wojen (wyd. Amber).


Atmosfera przed konkursem była istnie sielankowa, schody zaczeły się podczas rozdania pytań konkursowych. Na pierwszy "rzut oka" wydawały się banalnie proste, dopiero jak przyszło co do czego, zobaczyłem krople potu na czołach - a starałem się, żeby pytania były dość łatwe i oczywiste, tu się mylilem :[.
Po ogłoszeniu wyników wszyscy zebrani bawili się doskonale i śmialiśmy się z błędnych odpowiedzi na banalne pytania przy Korelianskim :-}.
Mam cichą nadzieję, że takich konkursów będzie więcej i kolejny raz będziemy bawili się doskonale. Tu chciałbym podziękować wszystkim tym osobom, które przychodziły i przychodzą regularnie lub nie, za wsparcie "duchowe", to dzięki Wam mam nadal chęci i siłę na organizowanie tych wszystkich spotkań jakie się odbyły i będa nadal odbywały, a na początku było nas tylko pięć osób.
Podziękowania te kieruje do:

Roberta "Robo"*
Macieja "Garindana"*
Banderasa*
Falcona
Kingi*
NaVaRa
Roberta herbu
Agatki
Gosi*
Nico
Nathaniela
Khorney`a
Yarka
Rafala
Kasi "Duszki"
Domana
Laurany
Marysi "Mary"
Rick`a :)
Hanson`a
Mareckiego
Johnny Bee
Tomka "TDC"
PJJedi
Glublak`a
Yako :)
Bifkera
Jedi Darka from Empik
etc.

Jeżeli kogoś pominołem najmocniej przepraszam i prosze o maila, telefon lub SeseMeSa :).

Niech Moc Bedzie z Wami i do zobaczenia.

AndaralI jeszcze ten sam raport, lecz okiem Yako
Spotkanie Warszawskich Fanów Gwiezdnych Wojen, które odbyło się 21 czerwca, było nieco inne niż wszystkie poprzednie. Kilkunastu facetów, kilka dziewczyn, piwko... To już weszło do tradycji, a poza tym...

Na miejsce przybyłem dziesięć minut po 18., czyli spóźniony. Upał. W ogródku przy pubie Empik nikogo znajomego. Dziwne. Wszedłem do przepastnego wnętrza Megastoru i swoje kroki skierowałem na dół, do Pubu. Zaglądam nieśmiało do środka... Są! dwa stoliki przy których siedzą fani. Już śmielej wchodzę do środka, witam się ze wszystkimi i zamawiam Koreliańskie. Pomiędzy przybyłymi krążyły zdjęcia z niedawno zakończonych dni Amberu. Trwały rozmowy na różne, gwiezdno-wojenne tematy. Najważniejsza część spotkania dopiero miała nadejść. Około godziny 18.30 rozpoczął się konkurs zorganizowany przez Andarala. Chętni do wzięcia udziału dostawali arkusz z 10 pytaniami (zakwalifikowałbym je jako trudne). Osoby, które odpowiedziały na co najmniej 2 pytania dobrze, przechodzili do drugiej tury, gdzie czekał ich kolejny cykl 10 pytań. Tym razem ci, którzy wypowiedzieli się poprawnie na najwięcej pytań, wygrywali. Niestety. Po zakończeniu drugiej rundy okazało się, że pomiędzy dwoma najlepszymi zawodnikami jest remis. Trzeba było na prędce zorganizować dogrywkę. Kilka dodatkowych pytań przesądziło sprawę. Zwycięzca - NaVaR dostał oryginalną grę Star Wars Racer. Pozostali, w zależności od punktacji - inne gadżety gwiezdnowojenne. Żal troszkę, że w konkursie nie brała udziału żadna FANKA, choć na sali było ich kilka. Niemniej gratuluję biorącym udziału ogromnej wiedzy z zakresu Gwiezdnych Wojen.Gdy emocje związane z konkursem opadły wróciliśmy do rozmów i wspomnień o dniach z Amberem i wspominaniu tego, co się wtedy zdążyło śmiesznego. Rozpoczęło się też rozprawianie o przyszłości, a Doman rzucił kilka (jeszcze niepotwierdzonych) informacji o nadchodzącym konwencie w kinie Relax.

UWAGA: Dostałem kilka pytań odnośnie tego, czy konkurs zorganizowany na XXV spotkaniu fanów i konkurs na Bastionie miały coś wspólnego. Odpowiadam: nie miały ze sobą nic wspólnego, poza czasem w którym się odbywały (Bastionowy 18-22 czerwca, Klubowy 21 czerwca).

Yako


Tagi: Relacja (301) Warszawa (26)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.