Sonda

W jakim okresie powinna się rozgrywać czwarta trylogia?
  Głosów
Na długo przed Epizodem I
53%172
Zaraz przed Epizodem I
9%28
Pomiędzy Epizodami III i IV
5%15
Pomiędzy Epizodami VI i VII
9%30
Zaraz po Epizodzie IX
7%22
Długo po Epizodzie IX
15%48
innym (podaj w komentarzu)
3%10
Łącznie głosów: 325

Komentarze (34)

Według mnie powinno być na długo przed cz. I. Starożytni Sithowie w kanonie - na to czekam! Przywrócić Revana albo przybliżyć Bane`a. No i rozszerzyć nowokanoniczny wątek Ordu Aspectu, Plagi na Malachorze itp.

Na długo przed Epizodem I. Wiem, że to NIESTETY - przynajmniej dla mnie - już nie jest pierwszy kanon, ale Disney i tak garściami korzysta z jego bogactwa, więc chętnie obejrzałbym filmy z Revanem.

Ja bym chciałem pomiędzy 3 a 4 epizodem coś o ściganiu jedi po rozkazie 66 czy o początkach sojuszu rebeliantów.

Ta ankieta jest raczej jednoznaczna , choćby z powodu książek jakie wyszły , ale też wiele osób w tym ja chciałoby zobaczyć np: historie Yody i np zakonu w tamtych czasach , czy np historie z okresu 1000 lub 4000 przed Yavin

na zekranizowanie Trylogii Bana nie ma co liczyć więc długo po EIX

trylogia Darth Bane

@Wiwern , uważaj, bo kiedyś czytałem plotki o crossoverze Star Wars z uniwersum Marvela... xD Ja tam jestem przeciwko wszelkim crossoverom.

Nie obraził bym się, jak by był też porządnie zrobiony crossover z uniwersum Aliens Vs. Predator.

Chciałbym coś wypełniającego ciekawą lukę pomiędzy Mrocznym Widmem, a Atakiem Klonów. Sam zresztą takie "fanfiki" kiedyś pisałem. Tłem byłby powolny rozkład Republiki i głównym villanem chciwa Federacja Handlowa. Ale bez Gunganów i tych wszystkich gówien. Mogło by być cameo młodego Hana Solo. I dużo Jabby, łowców nagród i klimatycznych knajp, przekrętów. Taki przygodowy, luźny klimat. Bohaterowie nie obdarzeni za bardzo Mocą, ale raz rycerze Jedi mogli by się pojawić, gdy postacie znajdą się w "niewłaściwym miejscu i czasie".

Zaraz przed EI to by było coś.

czasy kiedy palpatine się uczył darth plegiues

trylogia inspirowana trylogią Banea

Według mnie nie powinna to być trylogia tylko spin-offy takie jak R1

Pomiędzy TESB a ROTJ

Byle była dobra, reszta się nie liczy [2]

Darth Bane, narodziny Yody. To by było coś.

Wzięłam opcje 4, bo mi się wydaje na tyle ciekawym okresem czasu, by upchać 3 epizodu, ale jak teraz di$ney rżnie z OT co się da (zmienia tylko bohaterów, nazwy planet i tytuły) to lepiej niech wogóle nic nie robią.

Wisi mi to, wszystkie opcje są fajne. Byle była dobra, reszta się nie liczy.

Klikasz "innym (podaj w komentarzu)" i dopisujesz "Nigdy" w komentarzu. Elementarne (chyba).

A gdzie opcja, żeby wcale jej ne było?

Disney kończy na dobre z Jedi i Sithami, więc filmu z akcją przed Epizodem I nie będzie.

Czwarta trylogia o początkach Jedi/Sith mogłaby być naprawde interesująca... Nieograniczone pole do popisu dla twórców... Mogłaby mieć jakiś podtytuł.

Biorąc pod uwagę, że w Epizodzie VIII po raz pierwszy w filmach dowiemy się czegoś o czasach starożytnych, początkach Jedi itp, i biorąc pod uwagę, że za Nową Trylogię odpowiedzialny będzie Rian Johnson, który już miał styczność z "genezą" czy co tam zobaczymy w ósemce uważam, że zobaczymy właśnie coś w stylu początków początków na długo przed Sagą jaką znamy; pewnie coś o odkryciu, okiełznaniu Mocy, rozwoju cywilizacji, początków Jedi i Sithów, ich wojny i być może finał trylogii z utworzeniem Starej Republiki i biurokratycznego zakonu Jedi z czasów jej schyłku.

Jeśli już - tylko przed TPM, ale tu pojawia się mały problem: bliżej EI, czy na długo przed nim? Pierwsza opcja byłaby moim zdaniem bardziej ciekawa, lecz twórcy musieliby trzymać się postaci i historii, którą już znamy. A w bardzo odległej przeszłości tak naprawdę mogą stworzyć co tylko im się podoba.

Jeśli trylogia to nie między epizodami. Czas między VI a VII wypełnić np serialem animowanym czy aktorskim. Wydaje mi sie że czas tuż przed I epizodem mógłby pokazać spin off o Kenobim.

Natomiast coś równoległego wg mnie zabije cały sens SW. No chyba że coś np 15 lat po Ep IX. Jakieś misje, inne galaktyki. Bez sithów, a eksploracja, podbijanie itp przez Rey i Finna i całą grupę. Fajne , przygodowe kino.

Poszedłem za głosem tłumu.

Inny: w czasach OT, ale w innej części galaktyki. Może być np. o Chissach.

Czwarta trylogia, dla zachowania odpowiedniej numeracji, powinna się znajdować w okresie na dłuuugo po Epizodzie IX. :D

Ankieta z jedyną słuszną i oczywistą opcja wyboru :P

Miałem dylemat między długo przed I, a po IX, ale skoro ktoś mówił, że IX ma być wojną która skończy wszystkie wojny (lol), no to ziu...

Obojętne kiedy, byle daleko.

Jedi ver. Sith War please!!!!

Na długo przed TPM, a konkretnie 1000 BBY.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.