Różne

Nowe logo Lucasfilm Animation

Yakface.com
6

Zapowiada się, że Lucasfilm przygotowuje się do nowej ery animacji, żeby rządzić na kanałach telewizyjnych Disney XD i na platformie Disney+. Studio animacji Lucasfilm Animation dostanie nowe logo, w którym pojawia się znany fanom hełm szturmowca-klona. O nowym logo dowiedzieliśmy się z oficjalnego wpisu w katalogu zastrzeżonych znaków, które wyłapał redaktor strony Yakface.
Lucasfilm Animation powstało w 2003 rok, jako niezależny oddział Lucasfilm, od tego czasu mogli zająć się współczesnymi animacjami Star Wars: "The Clone Wars", "Rebels", "Forces of Destiny", "Resistance", a spoza Star Wars pełnometrażowym filmem o wróżkach "Strange Magic".Najbliższą okazją, żeby zobaczyć nowe logo Lucasfilm Animation być może będzie premiera drugiego sezonu "Resistance", acz najprawdopodobniej zobaczymy go dopiero przy nowym sezonie "The Clone Wars" na Disney Plus.

Mieli złe przeczucia

1

Kolejny odcinek „Star Wars by the Numbers” przynosi nam statystykę dotyczącą jednej z najsłynniejszych kwestii z Gwiezdnych Wojen. Tym razem twórcy policzyli ile raz w filmach i animacjach ktoś miał złe przeczucia. Filmik ze wspomnianą statystyką znajdziecie poniżej.

Magazyn LEGO Star Wars 09/2019

3

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już wrześniowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 12,99 zł, do którego został dołączony minizestaw „B-wing” oraz niespodzianka, czyli jeden z wcześniejszych zestawów lub minifigurka.
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

W sklepach można również znaleźć wcześniejsze numery magazynu w formie Megapakietu w cenie 19,99 zł.

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 27 września dodatkiem będzie minifigurka „szturmowca Najwyższego Porządku”.

Star Tours jeszcze żyje!

2

Mała ciekawostka o „Star Tours”. Atrakcja jeszcze żyje w niektórych Disneylandach, na przykład w tym paryskim. Ale od 11 stycznia 2020 zostanie zaktualizowana, o fragmenty związane z „Skywalker. Odrodzenie”, czyli w skrócie TROS. Oprócz nowych filmików, w „Star Tours” czeka nas całe wydarzenie sezon „Legends of the Force”. Ciekawy sposób na promowanie filmu, tak wiekowej, acz popularnej, atrakcji.Naszą relację z odnowionego “Star Tours” możecie przeczytać tutaj.

Filmik o pracy Lucasfilmu, Skywalker Sound i ILM

YT
4

Na swoim kanale youtube Lucasfilm umieścił filmik ukazujący lata twórczości Lucasfilmu, Skywalker Sound i ILM. Nawiązano w nim do różnych pozycji i projektów, nie tylko filmowych. Zachęcamy do odbycia tej krótkiej nostalgicznej podróży i obejrzenia go.

„Gwiezdne Wojny” i Coca-Cola zabronione przez amerykańską administrację [Aktualizacja]

11W kwietniu przy okazji Celebration pisaliśmy o partnerstwie Coca-Coli i „Galaxy’s Edge”, które zaowocowało specjalnymi butelkami w kształcie detonatorów termicznych. Sprawa jednak ma dalszy ciąg. Amerykańska Administracja do spraw bezpieczeństwa transportu (TSA – Transport Security Administration) zabroniła przewożenia tych butelek w samolotach. Powód, ich zdaniem te repliki za bardzo przypominają prawdziwe materiały wybuchowe. Nie pomogła akcja na twitterze, biurokraci nie dali za wygraną. TSA wydało oświadczenie, że te butelki nie są dozwolone zarówno w bagażu podręcznym jak i nadawanym. Jeśli oficerowie bezpieczeństwa je odkryją, mogą uznać je za prawdziwe zagrożenie. Tak więc jeśli ktoś chciałby przywieźć do domu taką butelkę na pamiątkę, chyba musi poczekać na otwarcie „Galaxy’s Edge” w Paryżu.

Aktualizacja. Po nagłośnieniu sprawy, TSA zmieniło zdanie. Butelki można przewozić. Pełne tylko w bagażu nadawanym, bo mają większą pojemność niż dozwolona. Puste można też w bagażu podręcznym. Pełne oświadczenie jest tutaj.

Kolejny odcinek „Star Wars by the Numbers”

2

W kolejnym odcinku „Star Wars by the Numbers” twórcy sięgnęli do serialu „Rebelianci”. Tym razem w ramach zliczania statystyk sprawdzili ile razy w animacji wspominany jest Chopper. Zapraszamy do przekonania się samemu ile razy nazwa droida padła w serialu.

Disney ujawnia nowe informacje o hotelu Star Wars

10

W Anaheim trwa D23 Expo. Swój pawilon tam mają m.in. Lucasfilm i Disney Parks, dzięki któremu dane nam było zapoznać się z nowymi informacjami na temat budowanego obok Galaxy's Edge w Orlando hotelu Star Wars, o którym po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas tej samej imprezy dwa lata temu. Doświadczenie nazywa się Star Wars: Galactic Starcruiser i pozwala ono na spędzenie trzech dni i dwóch nocy „na pokładzie statku kosmicznego”.Umieszczony został on na należącym do Chandrilańśkich Lini Kosmicznych statku The Halcyon. Cena dla jednej osoby to zawrotne 3,300$ (wliczając w to wszystkie posiłki). Będzie można również zarezerwować „kapsułę” dla pięciu osób, która kosztować będzie 7,200.Hotel zapowiedziano w lipcu 2017, a prace na placu budowy też trwają od dłuższego czasu, co wiemy dzięki licznym doniesieniom obserwujących teren fanów. Udostępnienie Star Wars: Galactic Starcruiser planowane jest na pięćdziesiątą rocznicę otwarcia Walt Disney World w 2021 roku.

Magazyn LEGO Star Wars 08/2019

5

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już sierpniowy numer Magazynu LEGO Star Wars w cenie 12,99 zł, do którego został dołączony minizestaw „Sokół Millenium z lotu na Kessel”.
  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 30 sierpnia dodatkiem będzie minizestaw „B-wing”.

W sklepach można również znaleźć wcześniejsze numery magazynu.

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.