Ruch Oporu

„Ruch Oporu” #39-40 w USA

Różne
4

Już jutro w Stanach będziemy mogli obejrzeć nowy, podwójny, a zarazem ostatni odcinek „Ruchu Oporu”, czyli „Rebuilding the Resistance”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News, poniżej zaś opis i zwiastun odcinka:

Na pokładzie niszczyciela gwiezdnego Kaz i Yeager próbują uratować Tam z rąk Najwyższego Porządku, jednocześnie sami usiłując uniknąć pochwycenia. W tym samym czasie załoga „Kolosa” wpada w kłopoty i staje przed niemożliwą do podjęcia decyzją.Pojawił się też filmowy spisy ciekawostek z dwóch poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Twórcy serialu potwierdzili ponadto, że drugi sezon pojawi się na Disney+ całkiem niedługo, bo 25 lutego. A za tydzień „Ruch Oporu” powraca do Polski z nowymi odcinkami.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Ruch Oporu” #38 w USA

Różne
6

Już jutro w Stanach będziemy mogli obejrzeć nowy odcinek „Ruchu Oporu”, czyli „Rebuilding the Resistance”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News, poniżej zaś opis i fragment odcinka:

Rekruci z Ruchu Oporu potrzebują pomocy, by wydostać się z Dantooine, lecz niestety Tam została wysłana, aby ich zniszczyć.Pojawiły się też filmowe spisy ciekawostek z dwóch poprzednich odcinków, czyli „Bucket's List”.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Ruch Oporu” #36-37 w USA

Różne
2

Już jutro w Stanach będziemy mogli obejrzeć aż dwa nowe odcinki „Ruchu Oporu”, czyli „The New World” i „No Place Safe”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News, poniżej zaś opis i krótki zwiastun:

„The New World”: Doza zabiera „Kolosa” na świat ukryty w Zewnętrznych Rubieżach, lecz okazuje się, że jest on zamieszkały przez istoty, które nie są przyjaźnie nastawione do załogi.

„No Place Safe”: Kaz decyduje się dołączyć do Poego i Ruchu Oporu, lecz wszystko zaczyna się sypać, gdy odkrywa, że Najwyższy Porządek zlokalizował „Kolosa”.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „The New World” i „No Place Safe”.

„Ruch Oporu” #35 w USA

Różne
4

Zacznijmy od informacji z polskiego podwórka - wygląda na to, że na razie emisja rodzimej wersji odcinków jest wstrzymana. Tymczasem w Stanach już jutro będziemy mogli obejrzeć czternasty epizod drugiego sezonu, „The Mutiny”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News, poniżej zaś opis i fragment odcinka:

Kragan kupuje tajną broń, by przejąć kontrolę nad „Kolosem”. Gdy Synara odkrywa ten plan, próbuje ostrzec Kaza i załogę, lecz może być na to za późno.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”. Warto go obejrzeć, bo pojawia się w nim praca koncepcyjna przedstawiająca wyciętą z odcinka postać - Amleto, elomińską szpieg.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Ruch Oporu” 2x08 w Polsce i #34 w USA

Różne
3

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „Rendezvous Point”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Doza próbuje spotkać się z pilotką z Ruchu Oporu, którą znał w przeszłości. Niestety ta została pochwycona przez Najwyższy Porządek.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć trzynasty epizod drugiego sezonu, „Breakout”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Disney Press, poniżej zaś przedstawiamy preview:Kaz i Norath próbują pomóc swoim przyjaciołom, lecz są ścigani przez niebezpiecznego łowcę nagród.

Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Na Disney Press ukazały się także opisy epizodów już do końca sezonu. Finał jak zwykle będzie podwójny i wszystkie odcinki zostaną wyemitowane jeszcze przed końcem stycznia.

 • 2x14 - „The Mutiny” - 05.01 - Kragan kupuje tajną broń, by przejąć kontrolę nad „Kolosem”. Gdy Synara odkrywa ten plan, próbuje ostrzec Kaza i załogę, lecz może być na to za późno. Tutaj sporą podpowiedź dotyczącą fabuły dostaliśmy w „Słowniku obrazkowym” z TROS: (Spoiler):ową tajemną bronią będą droidy bojowe B2, które Kraganowi sprzeda Sidon Ithano. Widać je było na zwiastunie.(Koniec Spoilera)

 • 2x15 - „The New Home” - 12.01 - Doza zabiera „Kolosa” na świat ukryty w Zewnętrznych Rubieżach, lecz okazuje się, że jest on zamieszkały przez istoty, które nie są przyjaźnie nastawione do załogi.

 • 2x16 - „No Safe Place” - 12.01 - Kaz decyduje się dołączyć do Poego i Ruchu Oporu, lecz wszystko zaczyna się sypać, gdy odkrywa, że Najwyższy Porządek zlokalizował „Kolosa”.

 • 2x17 - „Rebuilding the Resitance” - 19.01 - Rekruci z Ruchu Oporu potrzebują pomocy, by wydostać się z Dantooine, lecz niestety Tam została wysłana, aby ich zniszczyć.

 • 2x18/19 - „The Escape” - 26.01 - Na pokładzie niszczyciela gwiezdnego Kaz i Yeager próbują uratować Tam z rąk Najwyższego Porządku, jednocześnie sami usiłując uniknąć pochwycenia. W tym samym czasie załoga „Kolosa” wpada w kłopoty i staje przed niemożliwą do podjęcia decyzją.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „Rendezvous Point ” i „Breakout”.

„Ruch Oporu” 2x07 w Polsce i #33 w USA

Różne
3

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „The Relic Raiders”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Gdy Kaz i drużyna przybywają na tajemniczą planetę, by kupić zapasy, dowiadują się, że tamtejsza osada została opuszczona, oraz że wzniesiono tam sekretną świątynię Sithów.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć dwunasty epizod drugiego sezonu, „The Missing Agent”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Kaz, Yeager i Synara śledzą sygnał z prośbą o pomoc, wiodący ich na planetę, na której zaginął agent Ruchu Oporu.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Relic Raiders ” i „The Missing Agent”.

„Ruch Oporu” 2x06 w Polsce i #32 w USA

Różne
4

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „From Beneath”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Flix zabiera Kaza i spółkę na swoją ojczystą planetę, by zdobyć paliwo z rodzinnej rafinerii. Odkrywa on jednak, że prowadzone przez familię odwierty obudziły coś potwornego.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć jedenasty epizod drugiego sezonu, „Station to Station”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Kaz i Neeku wkradają się na stację paliwową Najwyższego Porządku, aby zabrać ważny komponent, lecz ich plany spełzają na niczym, gdy wpadają na Tam i generała Huksa.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Mamy także tytuły styczniowych odcinków i tutaj nie dość, że nie będzie przerw, to jeszcze w połowie miesiąca dostaniemy dwa epizody. W lutym zostanie nam jeszcze jeden - a jest to także miesiąc premiery siódmego sezonu TCW na Disney+, może więc pośpiech wynika stąd?

 • 2x14 - „The Mutiny” („Bunt”) - 05.01.

 • 2x15 - „The New Home” („Nowy dom”) - 12.01.

 • 2x16 - „No Safe Place” („Nie ma bezpiecznych miejsc”) - 12.01.

 • 2x17 - „Rebuilding the Resitance” („Odbudowując Ruch Oporu”) - 19.01.

 • 2x18 - „The Escape” („Ucieczka”) - 26.01.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „From Beneath ” i „Station to Station”.

„Ruch Oporu” 2x05 w Polsce i #31 w USA

Różne
1

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „The Engineer”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Kaz i Neeku trafiają na Nenę, niktoańską inżynier, która ledwo uniknęła ataku Najwyższego Porządku.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć dziesiąty epizod drugiego sezonu, „Kaz's Curse”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Pirat rzuca na Kaza klątwę, przez którą na młodzieńca na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Xiono wkrótce zmuszony jest poprosić o pomoc Mikę Grey, lecz klątwa pogarsza się, gdy pojawia się Guaviańska Banda Śmierci.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Pojawiły się także nowe opisy epizodów, których tytuły ujawniono w listopadzie. Do końca roku zostanie wyświetlonych trzynaście epizodów, czyli powinno nam zostać jeszcze sześć (o ile nie będzie na przykład podwójnego finału).

 • „The Missing Agent” - 22.12 - Kaz, Yeager i Synara śledzą sygnał z prośbą o pomoc, wiodący ich na planetę, na której zaginął agent Ruchu Oporu.

 • „Breakout”- 29.12 - Kaz i Norath próbują pomóc swoim przyjaciołom, choć sami są ścigani przez śmiercionośnego łowcę nagród.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Engineer ” i „Kaz's Curse”.

„Ruch Oporu” 2x04 w Polsce i #30 w USA

Różne
2

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „Hunt on Celsor 3”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Piraci zgłaszają się, by znaleźć jedzenie dla Kolosa, ale Kaz im nie ufa; chłopak i Torra ruszają na polowanie, lecz natrafiają na spore problemy.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć dziewiąty epizod drugiego sezonu, „The Voxx Vortex 5000”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

„Kolosowi” kończą się pieniądze, więc Hype ryzykuje wszystko, zabierając asy na wyścig do Kasyna Vrankiego, prowadzonego przez Hutta Vrankiego Niebieskiego.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Hunt on Celsor 3” i „The Voxx Vortex 5000”.

„Ruch Oporu” 2x03 w Polsce i #29 w USA

Różne
3

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „Live Fire”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Kaz oficjalnie dołącza do Asów, podobnie jak Yeager, który uczy ich jak być lepszymi pilotami bojowymi; Tam dowiaduje się jak to jest być pilotką Najwyższego Porządku.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć ósmy epizod drugiego sezonu, „Rendezvous Point”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Doza próbuje spotkać się z pilotką z Ruchu Oporu, którą znał w przeszłości. Niestety ta została pochwycona przez Najwyższy Porządek.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Live Fire” i „Rendezvous Point”.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.