Komiksy

Zapowiedzi komiksowe na marzec i maj

rebelscum.com

Znane są już komiksy jakich fani mogą się spodziewać w marcu. Na półki sklepowe w Stanach trafią kolejne zeszyty: KOTORa rozpoczynającego trzyczęściowa miniserię "Dueling Ambitions", a także Legacy w postaci pierwszego z dwóch odcinków historii pt. "Storms". Ponadto w maju ukaże się trzeci tom The Clone Wars oraz zbiorcze wydanie Knights of the Old Republic "Vindication".


Knights of the Old Republic #39: Dueling Ambitions # 1(3)

Sporty walki oraz wyścigi z dużą prędkością w Starej Republice! Zayne i Gryph – teraz partnerzy w "zbrodni" – wraz z Jarael i Rohlanem przygotowują się do oszustwa w wielkim świecie sportowych pojedynków. Gryph jest świetnie przygotowany do oszustwa, do momentu gdy wszystko zaczyna iść źle: Jarael wyraźnie coś rozprasza, a Rohlan bierze udział w pojedynkach. Jakby tego było mało, wojownik weteran Goethar Kleej dostarcza kolejnych zmartwień …
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, kolory Michael Atiyeh, okładka Daryl Mandryk. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: marzec 2009.

Temat na forum.

Legacy #34: Storms # 1(2)

Po bitwie przeciw Darthowi Kraytowi, Cade i jego załoga pędzą ze śmiertelnie rannym imperialnym rycerzem Azlyn Rae i rycerzem Jedi Shado Vao. Mają nadzieję dotrzeć do planety Kiffex, gdzie Bantha Rawk może pomóc Cadeowi w pozornie niemożliwym planie uratowania Azyn. Sithowie także zajmują się skutkami bitwy na Had Abbadon. Niektórzy przebudzą się aby odkryć, że bitwa nie skończyła się tak jak sądzili …
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, kolory Brad Anderson. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: marzec 2009.

Temat na forum.

The Clone Wars Volume #3: The Wind Raiders of Taloraan - TPB

Rycerze Jedi Anakin i Obi-Wan, z padawanką Ahsoką, zmierzają na planetę Taloraan w nadziei na pozyskanie pewnych użytecznych sojuszników dla Republiki. Jednak dwie rządzące planetą grupy nieszczególnie interesuje zawarcie porozumienia – Defrandi są właściwie bardziej pozytywnie nastawieni do Separatystów, natomiast Wind Raiders są zwyczajnie wrogo usposobieni wobec każdego. To może być po prostu niemożliwa do wykonania misja dla Jedi lub taka, która zakończy się katastrofą.
Scenariusz Jon Ostrander, rysunki Wayne Lo. 96 stron. Premiera: maj 2009.

Temat na forum.

Knights of the Old Republic Volume #6: Vindication - TPB

Misja zbiegłego padawan Zayne Carrick's mająca na celu oczyszczenie jego imienia nareszcie zakończy się w tej historii. Zayne i jego towarzysz Gryph podążają nową ścieżką i odsłaniają mroczne działania Sekretnego Zgromadzenia Jedi. Te działania nie tylko zabierają ich na rodzinną planetę jednego z byłych mistrzów Zayne’a, ale także do jednego z najlepiej strzeżonych miejsc na planecie – magazynu artefaktów Sith. Jednak jego dni jako renegata na tym się nie skończą. Zayne poszukując sprawiedliwości wyruszy na Coruscant, gdzie zmierzy się ze swoim mistrzem, Lucienem Draay’em, i członkami Zgromadzenia Jedi w ostatecznej rozgrywce, która zakończy jego dni jako uciekiniera w ten czy inny sposób.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching i Bong Dazo, tusz Joe Pimentem, kolory Michael Atiyeh, okładka Brian Ching. 168 stron. Premiera: maj 2009.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (742) Dziedzictwo (Legacy) (231) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (138) The Clone Wars (1209) TPB (138)

Komentarze (9)

Dali by w Legacy Hellboya, bo patrząc na nowych gostków i Krayta pasowałby u nich jak ulał:P.

"Storms" w Polsce prawdopodobnie w 2010, a świetnie sie zapowiada :)

zapowiedz Legacy tylko zaostrzyła mój apetyt na poznanie finału Vectora! ja chce Legacy! :D

Coś Stryfe'a teraz promują

Taloraan dla dzikusów? O nie...

Mini-> Darth Stryfe

Legacy nie czytuję od końca Claws of Drgaton, powiedźcie mi kto jest na arcie marcowego Legajsa

Imo troche spiler do Vectora w tej zapowiedzi Legacy #34 :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.