Wojny Klonów

Twórcy o trzecim odcinku TCW - Shadow Of Malevolence

StarWars.com

Kto już nie może doczekać się kolejnego odcinka "The Clone Wars" ten może przygotować się do kolejnego seansu czytając opowieść autorów o tym co wymyślili w konkretnym odcinku, dlaczego pokazują to tak, a nie inaczej i dlaczego to wszystko robią. W najbliższy piątek w amerykańskim Cartoon Network premierę będzie miał odcinek...

Shadow Of Malevolence:
W drugim odcinku trzyczęściowej historii, pod tytułem "Shadow of Malevolence", ujrzymy Anakina, który z pomocą Ahsoki i Mistrza Jedi Plo Koona, oraz korzystając z zupełnie nowych bombowców dalekiego zasięgu Y-wing, wyrusza aby zniszczyć statek wojenny Generała Grievousa "Malevolence", który wyposażony jest w śmiercionośną broń.

Bombowce Y-wing po raz pierwszy ujrzeć można było w 1977 roku w "Nowej nadziei", wśród statków Sojuszu Rebelianckiego. Reżyser trzeciego odcinka serialu Brian Kalin O'Connell, scenarzysta Steve Melching, oraz główny reżyser Dave Filoni byli bardzo podekscytowani pomysłem, aby pokazać Y-wingi jako zupełnie nowe, jakby dopiero co opuściły fabrykę.

"Lubimy znaleźć sposoby, aby łączyć ze sobą Wojny klonów i oryginalną trylogię" mówi Melching. "W oryginalnych 'Gwiezdnych wojnach' X-wingi i Y-wingi były wyraźnie zniszczone przez czas, było widać, że przetrwały niejedną bitwę. Pomyśleliśmy, że będzie świetnie pokazać, że powstały one w okresie Wojen Klonów, że na naszych oczach zeszły z linii produkcyjnej prosto do bitwy."

O'Connell opowiedział, że artyści pracujący nad "The Clone Wars" byli uradowani możliwością pokazania debiutu Y-wingów, a także wprowadzenia głównych bohaterów po raz pierwszy w serialu w pierwszą większą bitwę kosmiczną. "Ludzie tacy jak Russell Chong i Killian Plunkett (artyści), razem z Dave’m (Filoni) wychowali się na starych Gwiezdnych Wojnach, więc doskonale rozumieją styl Ralpha McQuarriego z lat siedemdziesiątych i potrafią go naśladować" mówi O'Connell. "Nie chcemy zmieniać tradycji, chcemy do niej coś dodać. Przedstawiając początki Y-wingów dodajemy kolejnych wymiarów, dodajemy następny kawałek historii." O'Connell ma świadomość, że dla niektórych osób Y-wingu mogą być tylko zwykłymi pojazdami, ale dodaje: "Wiemy, że dla fanów to ważna sprawa, nie będziemy nigdy zapominać o samej fabule, ale zawsze dodajemy coś dla fanów, a kiedy to robimy, chcemy to zrobić dobrze".

Temat na forum.



Tagi: Brian Kalin O'Connell (3) Dave Filoni (422) Kilian Plunkett (42) Ralph McQuarrie (103) Steve Melching (5) The Clone Wars (1268) Twórcy o odcinku (50)

Komentarze (11)

Peter_D-> wpisz w google nazwe odcinka + rapidshare :D

Na youtube są a jak wpiszesz w google
Clone Wars ( i nazwa odcinka ) watch for wree to Ci wyskoczą linki do pobrania też

Kto mi powie gdzie mogę pobrać te odcinki??? Macie jakieś linki?

Naprawdę widze że serial się rozkręca! Dwa pierwsze odcinki bardzo mi się bodobały, czekam na więcej ;)

Ciekawe, czy będą to "ubrane" Y-wingi z "Niesamowitych przekrojów", czy znowu chcąc zrobić fanom dobrze, zrobią jak zwykle...

Trzeba przyznac ze panowie sprawnie sprzataja balagan zrobiony przez Lucasa! Szkoda ze to nie oni robili nowe epizody! Jestem takim fnem serialu, ze chyba zrobie sobie tatuaz z Ashoką albo Plo Koonem ;-)

Robi sie coraz to ciekawiej. Czekam na jakieś popisy Kcaja Colemana, postać bez historii, należącą do Rady Jedi, której trzeba zrobić historię :) Mam nadzieję że poruszą tesh temat mojego kochanego Voolvifka Monna ^^

Cierpliwie czekam na Kit[a] Fisto i Obi-Wan-a Kenobiegow akcji ^^. Nie mogę się już doczekać nowego odcinka ^^

no to fajnie, chyba sobie zobacze

no to zobaczymy jak "zrobili nam" dobrze:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.