Fandom

II Spotkanie Legnickich Fanów Star Wars

Prakseum

Oto wiadomość przekazana nam przez członków Prakseum Legnickich Fanów Gwiezdnych Wojen:

II spotkanie legnickich fanów Gwiezdnych wojen organizowane przez Prakseum odbędzie się dnia 27 września 2008 roku. Po sukcesie pierwszego takiego spotkania, legniccy fani zdecydowali się spotykać regularnie, w każdą czwartą sobotę miesiąca.

Zbieramy się tak jak ostatnio, czyli pod budynkiem Telekomunikacji Polskiej S.A. (aleja Rzeczypospolitej 5) 27 września o godzinie 13:45, skąd wyruszymy do restauracji Planet przy ulicy Fabrycznej 13, by zdążyć na godzinę 14. Tam spożyjemy zimne napoje i ciepłą strawę, po czym udamy się do jednego z legnickich kin, aby obejrzeć animowany film "Wojny klonów". W którym kinie odbędzie się seans, jeszcze nie wiadomo, a informacja pojawi się przed spotkaniem. Jeśli pogoda pozwoli, przed filmem odbędzie się mały pojedynek na miecze świetlne.

W planach na spotkaniu omówienie wyjazdu legnickiej ekipy na wrocławski Niucon w październiku, luźne rozmowy nie tylko o Gwiezdnych wojnach, gra w Star Wars: Miniatures oraz - jeśli czas pozwoli - rozmowy o komiksach Egmontu. Jak ostatnio, obowiązuje strój galowy, tj. koszulka fanklubu. Zapraszamy wszystkich fanów z Legnicy i okolic. Niech Moc będzie z Nami wszystkimi zawsze.Tagi: Legnica (24)

Komentarze (6)

Zapomniałem dopisać, ale wychodzi na to, że 5 jest w grudniu, także chętnie bym wpadł, o ile nie będzie to kolidować z Imperiadą. :D

Może nie tym razem, ale jakoś się będzie trzeba do was wybrać :P Może na 5, albo 10.

Ode mnie również PO WO DZE NIA.

PO WO DZE NIA!

I super. Gdyby nie premiera to Wrocław pewnie zwaliłby się wam na przysłowiowy łeb ;-)

Legnica? To gdzieś w Kanadzie?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.