Gry komputerowe

The Force Unleashed – premiera przesunięta

TheForce.Net

Dzień, w którym fani dostaną w ręce jeden z najbardziej oczekiwanych produktów roku staje się coraz bardziej odległy. Data premiery gry została przełożona na lato, a dokładniej koniec lata. Na stronie Amazon.com widnieje data 26 sierpnia.
Na tej samej stronie przy książce pod tym samym tytułem można zobaczyć marcową datę. Jednak na stronie wydawcy, jest to 24 czerwca.
Jak widać fani muszą uzbroić się w cierpliwość.Tagi: The Force Unleashed (146)

Komentarze (39)

Również się cieszę z końca bratobójczej walki, grunt to dobre intencje, a wszystko wtedy staje się prostsze. Słowem zakończenia chciałbym byś wiedział, że doceniam wasz wkład w tworzeniu Bastionu, który umożliwia mi i pewnie innym być trochę bliżej swojego hobby. Było by fajnie, gdy byś przyjechał do Poznania 09, 02, jeśli nie dasz rady na pewno się do ciebie odezwę, "Red 2 standing by".

No i pokój bracie, przeprosiny przyjęte, zyskałeś w moich oczach punkty :) A co do Lucasa to będzie długa rozmowa ;) Zapraszam na gg (mój numer w profilu) lub na żywo jak okazja będzie :D

Wedge nie traktuj tego tekstu, iż się tłumaczę, bo nie oto chodzi po prostu muszę sprostować twoją nadinterpretację mojego wizerunku, który mocno uprościłeś, choć oczywiście masz prawo do swojej opinii. Na dobry początek chcę pierwszy wyciągnąć rękę i cię przeprosić, za nie miłe słowa pod twoim adresem zwłaszcza te osobiste i tych, którzy poczuli się urażeni z mojego powodu. Tytułem wyjaśnienia większość z tego, co wymieniłeś dotyczy tego postu, owszem często twierdziłem, że lubię gry, ale nie przechwalałem się ile to ich posiadam możesz sprawdzić, nie dowartościowuję się TV po prostu go używam i tyle, a to, że sprawia mi wiele frajdy to grzech? Mógłbym tak samo potraktować przechwałki fanów na temat swoich zbiorów z SW, co do książek EU i komiksów, jedno i drugie bardzo lubię zwłaszcza komisy, bo na niektóre słabsze pozycje książkowe najzwyczajniej czasu brakuje. Zbieram wszystkie tytuły, być może w przyszłości nadrobię te pozycje, które mniej mi leżą. Źle odczytałeś moje słowa dotyczące książek, chodziło mi tylko oto by w opiniach fanów wyważyć proporcje EU z filmową nową trylogią często szykanowaną, starą i grami. Wszystkie te produkcje tworzą całość i nie ma powodu gloryfikować tylko jednej z nich i to w tak zaciekły sposób. Mocno mnie zmartwiłeś swoją opinią, a zarazem nie zgodzę się z nią, iż gardzę ludźmi, którzy lubią EU książkowe. Wedge ja nie żywię pogardy do nikogo, tym bardziej z tak banalnego powodu, jak hobby. Nie dobieram przyjaciół przez pryzmat materialny, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, natomiast doceniam tych, którzy najzwyczajniej mnie lubią i można na nich liczyć w trudnych chwilach. Po to jestem na Bastionie, ponieważ daje mi możliwość integrować się z społecznością, która uprawia kult tego, co ja. To jest piękne, każdy z nas mógłby już dawno dać sobie spokój z tym hobby, jednak nadal to kochamy. Na koniec wyrażam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli szacunek dla siebie mimo być może odmiennych opinii. Ps. Z przykrością muszę stwierdzić, że nikt z weteranów nie przestrzega tego, co napisałeś, czego nie raz byłem świadkiem. Osobiste Ps. Jednego tylko nie rozumem, dlaczego tak nienawidzisz GL, mimo, iż znam twoją opinię w tej sprawie. Szczerze pozdrawiam.

No to ja Ci powiem w czym rzecz, bo może do tej pory nikt tego nie zrobił :) A chodzi o to że jawisz tu się wszystkim jako arogancki szpaner, który pogardza wszystkimi co lubią EU książkowe i komiksowe, szpanuje ilością gier, rozmiarem TV i innymi gadżetami oraz ma się za niewiadomo kogo, mimo że nikt go na oczy nie widział i dopiero od niedawna ma z nim do czynienia. I no offence, bo właśnie taki wykreowałeś obraz samego siebie :) Do tego na pewno nie pomogły Ci Twoje inwektywy, zasłużone czy nie, w stosunku do osób, które znają się osobiście i prywatnie przyjaźnią, bo stoisz na z góry przegranej pozycji. I teraz w Twoich rękach leży zmiana Twojego wizerunki - tak na żywo, jak w e-przestrzeni. Zobaczymy co zrobisz :)

P.S. Lekcja pierwsza zasad na Bastionie - im więcej wiesz, tym mniej gadasz ;)

Wedge mam nadzieję, że będziesz, może wtedy zmienisz zdanie o mnie, bo jest ono troszkę niesprawiedliwe. Każdy ma prawo do swojej opinii, co do tego się chyba zgadzamy, natomiast nie rozumiem i nie popieram bezsensownych inwektyw i do tego niemających nic wspólnego z postem, w wykonaniu niektórych członków fan domu. Osobiście uważam, że nieważne, jak długo się jest na Bastionie, ważniejsze jest to, co sobą się reprezentuje. Jeśli prześledzisz moje komentarze to dostrzeżesz, że nie ja byłem prowodyrem zajawek podobnych do tej, nie wiem jak ty, ale ja nie pozwolę się obrażać i to bez powodu, czego przykładem jest poniżej mało odkrywcza wypowiedz Skya pod moim adresem. Wydaje mi się, że ten portal powstał z myślą by się integrować i dyskutować, a nie dopadać do gardła. Niestety to jest bolączka wielu forów. SW 4 life

GROM, tak serio, myślę że poznanie innych fanów na żywo wyjdzie Ci na dobre i uczyni Cię bardziej strawnym dla całego fandomu ;) Pojaw się pojaw, a ja jeśli dotrę, z chęcią Cię poznam - a jak mnie nie będzie, to będzie Nestor, Zax, Burzol i cała reszta super-Poznaniaków, z którymi można konie kraść :)

Cze Nestor z chęcią poznam dowódcę eskadry łotrów. Mam nadzieję, że to zaproszenie jest szczere, miło pogawędzić z ludźmi, co mają tą samą obsesję lub jak kto woli zamiłowanie. Sky nie mazgaj się mężczyźnie to nie przystoi, co do nadgorliwości to chyba nie ja jedyny skoro nadal piłka w grze. Mam do ciebie pytanie, wiesz z skąd ta cała zajawka? Podpowiem ci, przez twoje jedno nieprzemyślane słowo, gdyby porównać proporcje nie miłych inwektyw do reszty tekstu you win.

Darth GROM-> wbij na spotkanie fanow SW w Poznaniu, 9 luty, Wedge moze tez bedzie :D

hmmm... znowu tylko Ty się produkujesz :D powiem tyle, na poważnie - czasami człowiek dochodzi do wniosku, że jak druga strona nie jest tego warta, to nie ma sensu nawet się wysilać na odpowiedź, co ja czynię po raz czwarty w tych komentarzach :P taki typowy żal.ru jesteś :D

"X uskrzydlony" Łabędziu biorąc pod uwagę jak szybko zareagowałeś na mój koment, sądzę, że niecierpliwie czkałeś na moją odpowiedź, zważywszy, że napisałeś coś, co miało wzbudzić moją reakcję, no i słusznie, bo zrozumiałem przesłanie, taka mała szpileczka niby nic takiego i fajnie, bo dałeś mi możliwość odbicia piłeczki, jak widać musiała cie trafić w czuły punkt, jak to wcześniej Sky powiedział, nie żebym miał coś do ciebie, gdyż uważam, że robisz na Bastionie kawał dobrej roboty, musisz się tylko wystrzegać tego, czego nie ustrzegł się Stalin lub Mao, czyli mani wyższości lub jak wolisz megalomani, czy też kultu jednostki w tematyce SW ofkoz. Na marginesie ciekawe, czy tylko ty przeczytałeś w moi poprzednim komentarzu między wierszami? Przyznasz, że sprytne? Co do nerda, to się mylisz, jestem bardzo komunikatywny w relacjach międzyludzkich, lubię Bastionową społeczność, mam miłe usposobienie i nie mam w zwyczaju marudzić, a już o bezsensownym przytykaniu nie wspominając, za to zauważyłem, że ty przypisujesz sobie na Bastionie mino wyroczni i sędziego do tego nietolerującego krytyki, jeśli pamiętasz ćwiczenia ze sztangą? I paru innych forumowiczów, np. Sky, który mi ciśnie, że jestem pajacem, bez większego powodu. " Nie będzie karzeł rekcji pluł nam w twarz". Inaczej mówiąc, jeśli wspominasz o nerdzie to pewnie dla tego, że widzisz go w lustrze, dowodem tego jest to, że nawet nie przeczytasz poprawnie tekstu, np. mylisz plazmę z lcd, chyba, że dla ciebie jest to samo, nie mówiąc o muskularnym Maulu, wiesz, co to replika?. No chyba, że dla ciebie Maul ma muskulaturę, jak Arnold, hmm muskulatura? Macho-plazma?, Coś mi tutaj lewicujesz. Nie gubiąc wątku odnoszę wrażenie, że dla ciebie nie ważne, co piszę, ważniejsza jest chęć zabłyśnięcia przed twoimi ziomkami na Bastionie przycinając mi, że niby taki błyskotliwy jesteś, no chyba, że spróbowałeś tego, co sam mi poradziłeś, czyli ćwiczenia ze sztangą, być może mięśnie ci się zakwasiły i odczucia do mnie wraz z nimi, a szkoda, bo nasze poznanie mogło wypaść zupełnie inaczej. Szczerze zawsze możemy spróbować od początku, bo nadal uważam, że nas więcej łączy niż dzieli. Mam na imię Piotr i zapraszam cie do mnie do Poznania, zawsze możemy merytorycznie porozmawiać o SW przy piwku, no i obejrzysz wzmiankowane, Maula, lcd i inne gadżety. Jeśli nie masz czasu to mogę ci fotkę przesłać. Żeby nie było mam szacunek dla ciebie, może z czasem się polubimy, jak to się mówi "Pierwsze koty za płoty". Han z Leią też nie od razu przypadli sobie do gustu. Nich moc będzie z nami ta pozytywna. Pozdro

GROMku, ptysiu, dla Ciebie pojechałbym na drugi koniec Polski, do jedynego true-nerda z umięśnionym Darthem Maulem przy macho-plazmie ^^ :*

Nie Walker jest jeden malutki problem, po przeczytaniu twojego profilu zbiera się czytającemu, co najwyżej na błogi śmiech i lekką nutę politowania, bo wygląda on na ogłoszenie matrymonialne z domieszką megalomani. Co do czułych punktów to chyba tobie ciśnienie coś poluzowało, bo może nie zauważyłeś ja cię nie obraziłem w moich komentarzach, a ty tak i to nie udolnie, gdyż powtarzasz się do znudzenia. Gdzie się podziała twoja błyskotliwość i oryginalność, którą tak się promowałeś, czyżby wypadła słoma z butów ups gumiaków? Mógłbym ciągnąć tak dalej tylko, po co, skoro ty się nie wysiliłeś. Na koniec Nie Walker następnym razem pomyśl za nim napiszesz coś obraźliwego w stosunku do kogoś, co o tobie źle się nie wyraża, po to tylko by nabić pusty koment. Ps. Łabędz czy tam Łedż, czyżby przestało ci smakować Teramisu, że myślisz o chłopcach, skoro masz takie skojarzenia, na marginesie zuważyłem, że obje nadużywaćie słowo ćwicz, ćwicz, ćwicz, czy to jakiś rodzaj ćwierkania? Stare przysłowie pszczół mówi "Kto mieczem wojuje ten od …" i tym miłym akcentm pozdrawiam, niech szmoc będzie z wami.

Ja chcem teraz!:(:(:(

wogóle tego nie wydadzą i tyle!!!

W sumie może to lepiej bo prznajmniej gra będzie dopracowana.

-Luke, premierę The Force Unleashed psesunięto na lato!
-NIE!!!!

Ja mam tylko 32', jestem low ;D.

Uwazajcie jak ta pemiere przesuna na wiosne 2009, dlaczego? TCW : - )

Sky -> widzę, że masz wielbiciela :D Don't turn your back on him xD

i tak, pisząc swój profil aż waliłem sobie konia z zachwytu :D :D :D przepraszam moderatorów ale nie mogłem się powstrzymać, koleś mnie rozbraja :D :D :D

GROM -> o żesz fuck :DDDDDDDDD widzę że trafiłem w czuły punkt :D produkuj się dalej, pajacu :P no i dziękuję za przeczytanie mojego profilu, po to go pisałem by ludzie go czytali! :D pozdro & poćwicz!

"Fani SW - zazdrość, straszna rzecz."

A ja sobie kupie na Xklocka, a co mi tam.

O widzę otwarłem puszkę Pndory. Sky nie Walker przeczytałem sobie twój profil i wiesz co, odniosłem wrażenie jakbyś się w nim promował, troszkę tego , troszkę tamtego, troszkę przechwałek np. "Fanfilmy SW (przymierzam się od paru lat do swojego).", " Efekty specjalne w filmie amatorskim (mam nawet własnego green screena w domu ^^) - technika green screen, digital compositing (AAE).", " Wino (półsłodkie), za to bojkotuję Sophie, bo mają za mało powietrza w środku żeby wcisnąć korek :D. Biwakowanie. Nocki. Pływanie. Spanie. KotOR. Internet. Język angielski i hiszpański. Resztę pominę milczeniem.", a szkoda , że pominąłeś. Nie Walker jeśli ty dopatrzyłeś się w moim komentarzu pajacowania to ja odsyłam do twojego profilu. Pisząc go pewnie przechodziłś ekstaze, że niby jesteś taki orginalny. Przez ciebie nawet Bakuś zaczął kichać, chyba się zaraził, albo trawka zaszkodziła. Kraszewski wiesz co jest schizą, umieszczanie w swoim profilu na Bastionie linku do aukcji na alegro. Na koniec sami zobaczcie, jak dwie cyferki i jedno słowo wywołuje w was mroczne emocje. Co do książek z EU to mam cały komplet bo fajnie wyjćć poza ramy filmu, co nie zmienia faktu , że gry i tak wymiatają, jak dla mnie oczywiście, bo ja nie wierny przedkładam wizję nad czytanie. Przeglądając wasze komentarze często dochodzę do wniosku, że dla was EU jest ważniejsze niż film. Odwieczne pytanie co było pierwsze jajo, czy kura. Pis

Fak... a ja kupiłem konsole zeby na marec mozna było popykac w TFU. cóż kaske na TFU wydam narazie na książki. :(

Informacja potwierdzona przez lucasarts, pod zwiastunem na stronie gry jest napisane, że wyjdzie latem :{

zastanawiam się, czy podniecanie się książką nie jest wymuszoną podnietą zastępczą, bo większość z nas nie zagra w grę z braku sprzętu i milion-calowego tv w GROMopokoju. Faktem jest, że produktem głównym jest gra, a książka powstaje tylko dzięki temu, że powstaje gra właśnie. Mnie szkoda, że nie zagram i zdaję sobie sprawę, że książka wrażeń z gry nie zastąpi, ale cóż, shit happens. Przynajmniej nie muszę wydawać kasy na podrasowanie kompa, a KotOR-y i Republic Commando dalej mnie cieszą, mimo że latka lecą. ot co.
Co do kwestii śmierci książek jako takich, to jest to raczej odległa perspektywa i nie sądzę, by dotyczyła ona Europy.

Na grę nie czekam, bo nie mam na czym odpalic :> A książka... mniam, nie moge sie doczekac. Oby wyszla szybko...

Ale kicha :/

Ale kicha :/

"odpalę na tv 52 calowym!"

Nie, nie ma w tym ani trochę szpanu :D

A ja osobiście chętnie zagram w ową grę, lecz najpierw muszę zdobyć coś, na czym będę mógł zagrać :)

Darth GROM --> Mam nadzieję, że twoje słowa odnośnie książek nie są prorocze :)
Książki vs. Gry Video ... Prawie każdy Bastionowicz będzie za książkami.

grom--> robisz z siebie schiza xD

ja nie mogę :D GROM wyluzuj bo robisz z siebie pajaca :D

To jest polska mętalnoś. To coś złego, że mogę pograć na konsoli X-360 podpinając ją do TV 52 cale, o oglądaniu fimów SW nie wspominając. Co do pikseli to 360 Elite ma rozdzielczość 1080p i zapewniam, że obraz jest tak ostry, jakby był trójwymiarowy. Ps. Wiecznie wychwalacie ksiżkowe EU, jak by to była jedyna słuszna droga obcowania z SW pomyśl Abel125, gra wyglądająca, jak film SW, wszech otaczający cię dzwięk, a ja mam wpływ na wydarzenia poznając fabułę, a nie tylko bierne czytanie. Wrażenia z gry są nieziemskie! Pozatym nie rozumiem dlaczego zachwycacie się filem w którym są zawansowane technolgie, a odcinacie się od gier video, które w przyszłości osiągając jakość filmową mogą wyprzeć kasiżki jako relikt przeszłości. Oczywiście proszę przyjąć ostatnie zdanie z przymrużeniem oka. Na koniec Abel, nie chodziło mi o przechwalanie się, tylko chciałem zwrócić waszą uwagę, że nadchodzi nowa era i nazywa się bum technologiczny, a jego cześcia są gry video.

Darth GROM ---> i bedziesz miał piksele wielkości stołu kuchennego :D :D

Nie no żartuje, taka polska zawiść przeze mnie przemawia ;)


Mnie gra nie interesuje. Zwykła zręcznościówka się zapowiada jakich wiele. Ale na książkę i komiks jak najbardziej wyczekuję :)

Darth GROM --> nie szpanuj...

Było już tak blisko, a tu trzeba czekać do lata, zaraz się rozpłaczę! Co tam książka, gra będzie wymiatać. Grafika bombarduje gałki oczne, prawie jak film. Gameplay wymiata. Nie mogę się doczekać kiedy to cacko dostanę w swoje ręce i odpalę na tv 52 calowym!

Vergesso -> książka nie wyjdzie przed premierą gry, więc ja bym się przejmował.

Podobno gra ma być tylko na konsole, więc mi to wisi:P
Dużo bardziej mnie interesuje książka związana z The Force Unleashed.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.