Świat Filmu

Premiera ''Fanboys'' dopiero na początku 2008 roku

O filmie "Fanboys" pisaliśmy już kilka razy. Ale dla przypomnienia: ma być to komedia o grupie przyjaciół, wiernych fanach "Gwiezdnych Wojen", którzy latem 1998 roku podróżują po USA usiłując dostać się na Skywalker Ranch, żeby obejrzeć "Mroczne Widmo". Film z założenia ma być parodią o fanach, kręconą głównie dla fanów, ale przede wszystkim kręconą przez fanów. Reżyser filmu Kyle Newman był obecny na Celebration IV, brał również udział w rozdawaniu nagród dla najlepszych fanfilmów. Podczas prelekcji o "Fanboys" pokazano specjalny trailer, bogatszy od tego poprzedniego o kilka nowych scen, w tym fragment sceny z Carrie Fisher. Fani nagrali ten fragment i teraz można go obejrzeć w tym miejscu.

Premiera samego filmu została opóźniona o ponad pół roku ponieważ...tak bardzo się wszystkim on podoba. Jak powiedział jeden z aktorów, Chris Marquette: Pokazywali to tak wielu ludziom zaangażowanym w tworzenie Star Wars, że musieliśmy kilkakrotnie wracać na plan, żeby dokręcać dodatkowe sceny". Najpierw Kevin Smith poprosił o możliwość wystąpienia w filmie, więc producenci pozwolili mu wyreżyserować jedną scenę z Jay'em i Cichym Bobem. Ale nakręcone fragmenty obejrzał też sam George Lucas i na tyle mu się one spodobały, że pozwolił twórcom filmu skorzystać z oryginalnych efektów dźwiękowych z "Gwiezdnych Wojen". Aktualnie trwają ponowne prace nad efektami specjalnymi i dźwiękowymi.

Żeby umilić fanom oczekiwanie na film o fanach, twórcy postanowili w internecie zamieszczać serię filmików pod znamienitym tytułem "Zaburzenia w Mocy". Będą one ukazywać się aż do premiery filmu, i mają być nie tyle reportażami z planu, co mają pokazać jak dobrze bawią się fani, gdy kręcą film pod tytułem "Fani". W tym miejscu można obejrzeć trailer tej serii.

Premiera "Fanboys" przewidziana jest na 18 stycznia 2008.Tagi: Fanboys (42)

Komentarze (10)

Mi by nie przeskadzalo gdyby ten film by sie nigdy nie pojawil.

To całkiem niedługo. Myślę, że są pewne szanse, żeby zobaczyć to w Polsce. Niewielkie, ale jakieś są.
Będę wtedy polować na plakaty bo mają fajne:D

Zapowiada się wyśmienicie :)

noo jest na co czekać, dla fanów to pewnie będzie jedna z najśmieszniejszych komedii ;] Wytrzymamy do stycznia, zwłaszcza z tymi "zaburzeniami mocy" ;]

Teraz pytanie czy owy film wogóle pojawi się w polskich kinach? - niestety nie ma oczywistej odpowiedzi na to pytanie.

Fajnie by było, ponieważ mielibyśmy kolejną po premierze ROTS okazję na większe fanowskie spotkania...;-);-)
(zaraz przypomina mi sie premiera w Kinepolis...)

Do początku 2008 nie tak znów długo, i mamy co przez ten czas robić.
Trailer jest dobry, nie ma co kiomentować. Zapowiada się nieźle, czego nie omieszkano powiedzieć w poprzednich komentarzach.
To dobrze, że przesuneli premierę. Dzięki temu dostaliśmy Zaburzenia w Mocy i ja się z tego cieszę.

Cholernie fajnie się zapowiada, musze to zobaczyć, mam nadzieje że nie przyjdzie nam długo czekać :P

Jakoś miałem wcześniej przeczucie że Jay i cichy Bob pojawią się w tej produkcji :) Trailer genialny! Bardzo dowcipny i wszystko wskazuje na to że szykuje nam się naprawdę dobry film. No ale nie mówmy hop ;)

Mam nadzieje ze bede mogl sie szczerze posmiac z takich przychlastow jak ja :D

Jay i Bob? Yay!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.