Fandom

Czat Ossusowy

Yako

Z przyjemnością informujemy, że w sobotę, 11 listopada na Kantynie Bastionu Polskich Fanów Star Wars odbędzie się wirtualne spotkanie użytkowników, archiwistów, członków kapituły i wszystkich tych, którym nie obca jest Biblioteka Ossus. A jest ku temu okazja! Ossus doczekał się 1500 haseł!

Poza tym nasz plugin wyszukujący do przeglądarek Firefox (dostępny tutaj) przeszedł pomyślnie testy i teraz już czas ogłosić go światu!

Zapraszamy zatem na czata!Tagi: Biblioteka Ossus (42) czat (44)

Komentarze (16)

Shedziu> znasz mandaloriańskie słowo A`den? :P
Jeśli tak, to wiesz, co mną kierowało :P
I na tym skończmy.

Ależ się rzucacie... zostaliście poprawieni, nic więcej - same kierownictwo Ossusa pozostawia wiele do życzenia, zgadzam się (szczególnie jeśli mówić o tym całym pseudoszefie), ale nie ma nic lepszego niż napisać jakieś obszerne hasło, tożto zarówno rozwój Waszych umiejętności pisarskich, możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy z uniwersum SW, jak i wspomożenia tym samym innych :)
A Immo, co do Ciebie, to niestety, ale bezczelnie się wryłeś do hasła edytowanego przez dwie inne osoby - i jakkolwiek poprawiłeś je bardzo dobrze (lepiej, niż one by kiedykolwiek, ale o tym cii...), to rozumiem że się zdenerwowały - sam bym się zdenerwował. Trochę cierpliwości i dystansu i będzie okej :)

----> Drogi mój Immo :) ja również zostałam objechana za jedno hasełko..z góry na dół i niekoniecznie słusznie, najzabawniejszy był fragment o zbyt małej ilości źródeł, tyle że opisywana postać nie pojawiała się w innych publikacjach, niż te które wymieniłam..a wiesz..chyba od tamtej pory właśnie mnie tam nie było.....;P ale i tak uważam, że sam proces twórczy jest odprężajacy:))

Taraissu --> Odprężenie? Ja zostałem nazwany "rządzącym się" tudzież "chamskim" za to, że nie mogłem znieść tego, że:
drogie mi hasło "Mandalorianie"
zostało napisane chyba na kolanie
a mnogość straszących w nim błędów
niemal doprowadziła mnie o obłedu
(wierszyk - Copyright :P)
Poprawiłem więc hasło, dzięki czemu dowiedziałem się cieawych rzeczy na temat mojego Ego - jakie to ono wielkie i w ogóle... :P
Reasumując - nie, nie zawsze Ossus odpręża i nie zawsze naprawia skołatane nerwy... ale warto chyba popracować nad nim.

oj..dawno mnie na Ossus nie było;x trzeba jakieś hasełko na odprężenie zrobić, polecam na skołatane nerwy..zwłaszcza tym najbardziej sfrustrowanym spośród komentujących tego newsa:)

Cieszę się 'Szalony Geeku', że wyczaiłeś fazę. Wielka szkoda, że dla reszty jest to nieosiągalne w tym i w kolejnych żywotach.
Bowiem jeśli "oszustowcy" nie chcą umieszczać danych z fanfilmów na Oszuście, to naprawdę nie ma o czym rozmawiać w kwestii uznania Oszusta za poważną (a nie rzetelną czy w szerszym znaczeniu 'dobrą') encyklopedię, co Drogi drugi wspaniały użytkownik Bastionu mi zarzucił niestety nie posiadając dostatecznych kwalifikacji, żeby w ogóle pojąć co miałem na myśli.

Drogi Szedziu, zanim użyjesz jakiegoś słowa upewnij się, że wiesz co ono znaczy - i nie siedem razy, a siedemdziesiąt siedem.

Drogi drugi wspaniały użytkowniku Bastion, jeśli sądzisz, że 1500 haseł powstało w trzy miesiące, to naprawdę raz, że nie ma sensu wyprowadzać Cię z błędu - mogłoby wpędzić Cię to w ciężką depresję; dwa - nie odzywaj się, jak nie wiesz o czym mowa.

Admirał Piett --> czy choćby żona Exara Kuna ? :D

Louie --> Baca ma prawdopodobnie żal do adminów Ossusa że nie godzą się zamieścić tam takich haseł jak np. Lord Volkar, Darth Droithor lub Lothar Palthor :P

Shedao Shai --> OK :P Ale wkurzają mnie tacy ludzie :/ ktoś (np. Ty, a propos twoje artykuły są jednymi z lepszych :P) się męczy i pisze dla innych a tu ktoś wyjeżdża z tekstem że to beznadzieja itp. :/

Louie - nie karm trolla :).

Baca --> A co masz przeciwko Ossusowi ? Może sam stworzyłeś coś lepszego ? Według mnie jest to bardzo dobra i prężnie rozwijająca się encyklopedia - 1500 haseł w 3 miesiące ? Dużo. Co masz przeciwko ?

Dopóki na Oszuście nie będzie hasła Żona Exara Kuna, nie uznam tego sztucznego twora za obowiązujący.
Będzie dla mnie czymś równie "prawdziwym" jak Turecka Republika Północnego Cypru.

Shedao Shai --> Znasz się :P

Ossus jest największą encyklopedią Star Wars w Polsce

co do czatu na pewno będę

Mnie się zdawało, że przymiotniki się pisze z małej...?
(ale mogę się nie znać, przyznaję).

jak mi się uda to wbiję na czata :P
nie pisałem żadnych haseł ale jestem członkiem więc chyba mogę ? :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.