Zemsta Sithów

Before the Helmet 70 – ukończona scena

StarWars.com

Na łamach serwisu StarWars.com w płatnej strefie Hyperspace, pojawiło się siedemdziesiąte zdjęcie z cyklu Before the Helmet. (Spoiler):

Ukazano na nim jedną z ukończonych scen do Zemsty Sithów. Znajduje się na niej Padme, która siedzi w środku statku z Naboo, a konkretnie przy kokpicie. Prawdopodobnie udaje się na wulkaniczną planetę Mustafar. Wskazuje na to czerwone oświetlenie wnętrza statku jak i światło padające na żonę Anakina, o tym samym kolorze.

Padme ma na sobie lekki strój. Jest on wykonany z ciemno jak i jasno szarego materiału. Co ciekawe nie zakrywa sekretu Amidali, czyli jej ciąży.

Na zdjęciu żona Skywalkera jest zmartwiona poczynaniami męża. Sugeruje to jej lewa ręka podtrzymująca głowę jak i zamyślony, a tym samym strapiony wyraz twarzy. Więcej na temat sceny pomiędzy Anakinem i Padme przed odlotem na Mustafar jak i dziejącej się na wulkanicznej planecie, pisaliśmy tutaj>>> i tutaj>>>.

Wnętrze statku posiada dosyć opływową strukturę. Jednak niektóre elementy wskazują na lekką kanciastość, znaną z architektury, jaką mogliśmy podwiać w odległych czasach po Wojnach Klonów , czyli Wojny Domowej między Imperium a Rebelią w Klasycznej Trylogii.

Warto dodać, iż na łamach dystrybutora Zemsty Sithów w Polsce, czyli CinePix, znalazło się owe zdjęcie do ściągnięcia. Jednak jest ono w o wiele większej rozdzielczości. Co ciekawe pokazuje całą scenę z filmu, gdzie widać choćby C-3PO jak i większą część statku. Na siedemdziesiątym Before the Helmet ukazano tylko cześć owe sekwencji.
(Koniec Spoilera)
Zdjęcie możecie zobaczyć w tym linku>>>.Tagi: Before the Helmet (76)

Komentarze (6)

Wulkan jest jak Kobieta oziembła ale i wybuchowa

No dobra, trochę sobie żartuję z tymi wulkanami, ale ciekawi mnie konwencjonalnoś science-fiction... Jak gada Pacino w LUDZIACH KTÓRYCH ZNAM "cipki, lasery, te sprawy...". Konwencja to wszystko? Pewnie, że nie... a zresztą sama już nie wiem...

a co? Wulkany musza być, bo bez wulkanów nie ma s-f...

mine ma taką że nic tylko dać komentarz : "O ku.. zapomniałam wyłonczyć żelazko" :p

Ja się rozpłacze!!!!!!!!BBBBUUUUU i pomyśleć, że za chwile będzie podduszona przez własnego męża!!!!! Jedna z moich ulubionych bohaterów umiera BUUUU jakie to smutne ,'-(

No to ze to ta planeta to da się poznać po C 3PO, widac na nim odbicie wulkanów...jakby sie tak przyjzec to mozna to zauważyc.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.