Zemsta Sithów

Wirtualny plan 29

StarWars.com

Niedawno na oficjalnej pojawił się dwudziesty dziewiąty Wirtualny Plan (Knoll Vision).
Niestety tym razem ludzie odpowiedzialni za Hyperspace nie popisali się zbytnio. Otóż zaserwowano ponownie ten sam plan, jaki można już było zobaczyć na trzeciej wizji knolla. Jednak tym razem widać więcej osób na nim. Po dokładny opis scenerii (spoiler):apartamentu Padme na Coruscant (koniec spoilera). zapraszamy w ten link>>>.

Nowy Wirtualny Plan obrazuje przygotowania do końcowego kręcenia danej sekwencji. Natalii Portman przechodzi odpowiednie przymiarki stroju, jednocześnie siedząc na wygodnej kanapie (spoiler):werandy Padme na Coruscant (koniec spoilera). Przy wejściu do pomieszczenia można spostrzec Haydena Christensena, któremu jest doprawiany makijaż.

Na otwartej przestrzeni pomieszczenia owego planu widać Kristy Wright oraz Chantala Freera przyglądających się temu, czy scena będzie odpowiednio przygotowana do zdjęć.
Anthony Daniels (C-3PO) stara się ocenić odległość, która dzieli go od krawędzi werandy Padme. Tym razem aktor nie zamierza przerwać kręcenie sekwencji, jak to było w przypadku (spoiler):sceny spotkania Padme i Obi-Wana właśnie w tej części apartamentu Padme (koniec spoilera)., przewracając się przez nieuwagę.Tagi: Anthony Daniels (194) Hayden Christensen (216) Knoll Vision (34) Natalie Portman (368)

Komentarze (1)

Mógłbym z nią tam razem zamieszkać :))

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.