Zemsta Sithów

Kolejne dokrętki do Epizodu III w styczniu

Stopklatka.pl

Jak donosi Stopklatka:

Na styczeń przyszłego roku zaplanowane zostały dokrętki na planie filmu "Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów". W zdjęciach weźmie udział między innymi Samuel L. Jackson, który wciela się tutaj w postać Mace'a Windu.

W wywiadzie udzielonym "Now Playing Magazine" Jackson mówił, że nowe zdjęcia realizowane będą w Londynie. Aktor oświadczył także, że według niego "Zemsta Sithów" będzie najbardziej mrocznym z filmów gwiezdnej sagi, a na pytanie co Mace Windu będzie robił w nowym filmie cyklu odpowiedział -"Bedzie umierał. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale chcę powiedzieć, że stanie się to w naprawdę wzbudzających grozę okolicznościach."

Premiera "Zemsty Sithów" odbedzie się 19 maja przyszłego roku.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (886) plan (92) Samuel L. Jackson (283)

Komentarze (9)

Sądząc po trailerze to coraz mniej wierzę w to, że ta część naprawdę będzie mroczna. Obym się mylił bo będę miał uraz na całe życie...

Oby tylko sprawdziły się słowa Samuela L.Jacksona...

skoro to będzie mroczniejsze od TESB to nie moge sobie wyobrazić jak będzie się to oglądać (chodzi mi o całą trylogie). Najpierw Jar Jar, potem Anakin i potem super mrok....

najmroczniejszy ? nie uwierze do póki nie zobacze

tylko się cieszyć z tych wszystkich dokrętek!

ja sie tam ciesze, wole sithow :) co nie oznacza ze nie lubie jedi :D

N najwyższa pora.... a ty se umieraj (psychicznie....? :P )

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.