Zemsta Sithów

Nowe postacie w Zemście Sithów

StarWars.com

Na oficjalnej w dziale obsada i twórcy pojawiło się pewne uzupełnienie.

Aktor Rohan Nichol zagra młodego Kapitana Antiliesa. Spekulacje okazały się prawdziwe. Niemal ponad rok temu pojawiło się nazwisko owego aktora w obsadzie. Teraz wszelkie domysły stały się prawdą.
Coinneach Alexander wcieli się w młodego padawana Jedi o imieniu Whie. Co ciekawe owa postać pojawiła się w niedawno wydanej w USA powieści z Wojen Klonów Yoda: Dark Rendezvous.
(spoiler): W tej książce padawan Whie przewidzi, iż niedługo zostanie zabity przez Rycerza Jedi. Prawdopodobnie jest to odniesienie do Zemsty Sithów, gdzie Anakin Skywalker zabija wszystkich Jedi jacy będą aktualnie na planecie Coruscant. (koniec spoilera).Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (886) Rohan Nichol (6)

Komentarze (10)

no to mamy wyjąsnienie kto zagra padawana.

.......pozdychali w Wojnach Klonów....

To, ze zabije wszystkich, ktorzy beda aktualnie na Coruscant, to nie znaczy, ze bedzie ich wielu....mOze byc troche mniej niz zwykle (wyjechali, czy coś)

No i fajnie :]

tytymek - Anakin wszystkich zabije nitk nie moze sie z NIM równac :)

boże... No mam nadzieję że zabije tylko kilku padawanów... Przecież on by nie dał rady trzem chociażby rycerzom albo 2 mistrzom....

będzie chodził jako akwizytor i pukał do drzwi :P

No Yody ktory tam chyba bedzie sie znajdowal to raczej nie ukatrupi ...

"Anakin Skywalker zabija wszystkich Jedi jacy będą aktualnie na planecie Coruscant." - cokolwiek nie powiem, i tak stwierdzicie że marudzę i jestem nudny. Ale... BUAHAHAHAHAHAHAH :D

mały ma łep nie od parady :]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.