Gry komputerowe

Gra z Lego w akcji

SWU

Niedawno pisaliśmy o ukazaniu się nowej gry Lego z Gwiezdnych Wojen, która będzie dotyczyła wszystkich trzech Epizodów Nowej Trylogii.
Na łamach SWU pojawiło się pięć, filmików w formacie quick time, prezentujących ową pozycję w akcji. Oto one:

Filmik 1 – prezentuje on scene z Epizodu 1. Obi-Wan i Qui-Gon Jinn niszczą droidy przy pomocy miecza i Mocy. Przedostają się do transportowca Federacji Handlowej.

Filmik 2 – przedstawia końcowy pojedynek na miecze świetlne w Mrocznym Widmie. Darth Maul zabija Qui-Gona, a Obi-Wan atakuje Lorda Sith. Scena jest niemal identyczna jak w filmie. Jednak zapomniano o szczegółach. Darth Maul jest w płaszczu oraz w walce z Kenobim ma podwójny miecz, Obi-Wan nie znajduje się za czerwonym polem energetycznym kiedy Sith zabija Qui-Gona.

Filmik 3 – na nim widać scenę bitwy kosmicznej nad planetą Naboo. Pilotujemy Naboo Starfightera, prawdopodobnie gramy małym Anakinem. W czasie, kiedy prezentowany jest ten filmik, grający producent wspomina trochę o samej grze. Prócz latania Naboo Starfigherem będziemy mogli ścigać Zam Wesell po Coruscant (scena z Epizodu 2), a także walczyć machiną bojową Imperium (scena z Epizodu 3).

Filmik 4 – prezentuje możliwości gry. Widzimy scenę na Naboo, w której Obi-Wan, Qui-Gon i Jar Jar przedostają się przez ruiny planety. Będziemy mieli możliwość wyboru miedzy tymi trzema postaciami. W każdej chwili będziemy mogli ją zmienić. Różnią się one umiejętnościami.
Gra przypomina platformówkę. Szukamy ukrytych miejsc, skaczemy po ruinach Naboo i zbieramy punkty.

Filmik 5 – przedstawia tryb rozgrywki dla wielu graczy (muliplayer). Na planszy w kantynie na Tatooine Yoda, Darth Maul, Jango Fett i szturmowiec klon walczą ze sobą. Zbierają punkty.Tagi: LEGO Star Wars (247)

Komentarze (9)

Ogladalem tylko pierwsze 2 filmiki i sa EXTRA

Może ktoś mi powiedzieć o co chodziło Fistowi? "wię dla tyh starszych"? To po japońsku?

Może nawet fajne co prawda dla młodszych fanów ale ciekawy pomysł wię nawet dla tyh starszych

Kaczor - dla Fanów w KAZDYM WIEKU :D

Fajne, fajne ale raczej dla młodszych fanów.

Boże!!!!! Nie spodziewałem się że ta gra będzie aż tak świetna. Niestety kiedy wyjdzie ten tytuł??Ano musimy czekać do premiery EP3. Pozycja z lego jest poprostu piekna i według mnie lepsza niż "Star Wars Ep1 PM" na PC jak i "Jedi Power Battles" na konsole. W sumie Lego SW jest połączeniem tych dwóch pozycji, mamy ogólne rozwalanie droidów (i innych wrogów), jak i elementy platformowe. Pozycja jak narazie godna polecenia zobaczymy czy twórcy tego nie zawalą, czego im serdecznie życze.

normalnie bomba... nie moge się doczekać aby w nią zagrać...

no wygląda extra. Juz nie moge sie doczekac

W mordę!!! Zrzędziłem na ta gierke a filmy sa zajebiste!!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.