Kolekcjonerstwo

Nowe zestawy z Kolekcji Oryginalnej Trylogii

StarWars.comNiedawno informowaliśmy o zestawach filmowych z Kolekcji Oryginalnej Trylogii, czyli Nowej Nadziei i Imperium Kontratakuje. Zabrakło Powrotu Jedi. Na StarWars.com pojawiły się ich zdjęcia, wraz z Epizodem 6, który zawiera figurki Dartha Vadera, Szturmowca i Imperatora Palpatine`a.
Dodatkowo na oficjalnejmożna zobaczyć inne zestawy takie jak reedycja "Bitwy na Endor" oraz "Kantyna Mos Eisley".”Bitwa na Endor" składa się z pięciu figurek: szturmowca skauta, Generała Hana Solo w płaszczu, żołnierza Rebelii na Endor, Ewoka Wicketa i Logray`a.
Zestaw posiada także różne akcesoria jakimi są: ścigacz Imperialny z Endoru, blastery, plecaki, przybory Ewoków. Dodatkowo do figurek dołączono pięć podstawek."Kantyna Mos Eisley" zawiera trzy figurki: Dr. Evazana, barmana Wuhera, a także Kitika Keed'kaka. Prezentowany zestaw jest jednym z trzech jakie można skompletować, by utworzyć całkowitą sekcje Kantyny Mos Eisley z Nowej Nadziei.

Na StarWars.com pojawiły się również zdjęcia figurek „vintage”. Jest to seria, która składa się z nowych figurek w identycznych opakowaniach z lat 70’-80’, oczywiście ze zmienionym logo na „Kolekcje Oryginalnej Trylogii”. Oto dwie figurki z Imperium Kontratakuje:

Darth Vader
YodaDruga seria figurek „vintage” jest dostępna w przed sprzedaży na StarWarsShop.Tagi: Hasbro (586) Vintage (31)

Komentarze (3)

Drogie sa........... w USA kosztuja 16$ i wiecej :(/ szt

Błagam was Hasbor Poland wydajcie to u nas !!!!!!!!

Z tego co widzę te figurki są nawet całkiem fajne, a szczególnie zestaw "Bitwa na Endor" :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.