Fandom

Raport z II Imperiady

LS

17 kwietnia, odbyło się II Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu (zwane także II Imperiadą). Dziś na Bastionie ukazał się raport z tego spotkania napisany przez Dartha Fizyka. Zapraszamy także do tego tematu na forum, gdzie toczy się dyskusja o II Imperiadzie.

III spotkanie odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie maja - o szczegółach poinformujemy niebawem.Tagi: Relacja (276) Wrocław (349)

Komentarze (5)

Wiem, wiem... :)
Będzie okazja przedyskutować to na żywo :)

fizyk wiesz o co biega :)
rownie dobrze moge sobie nazwac śląskie cetoriada bo dla mnie jest specjalne ;) ale nie chyba oto chodzi by wszyscy tak robili - bo no bezsens ale wasza to sprawa

ceta => A takie spotkanie, to nie jest specjalne? Dla nas każde jest spejcjalne :D Co do II połowy maja... no cóż... tak wyszło :) że akurat wtedy wszystkim nam pasuje... :) No i większośc maturek powinna się skończyć ;-)

fajniste spotkanko :)

ale wiecie nie chce sie czepiąc jednak uwazam ze newsy o wszystkich spotkaniach powinny wygladac tak samo i tak samo nazwy spotkań - czyli Raport z ... Wrocławskiego Spotkania Fanow SW - bo nazwy własne jak anoriada alderaan czy chocby imeriada to raczej na jakies specjalne impry a nie zwykłe spotkania.

w drugiej połowie maja - uuu liczyłam ze wczesniej ;)

"Nawracajmy się....wszyscy wszystkich" :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.