Fandom

Trójmiejskie Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen

Neimoidian

Odliczanie rozpoczęte...!!!

24 KWIETNIA 2004 (sobota) o godzinie 14:00 odbędzie się

TRÓJMIEJSKIE SPOTKANIE FANÓW STAR WARS!!!
Lokalizacja: Gdańsk – Wrzeszcz, pub „Scurffy Murphy`s” na ul. Grunwaldzkiej 76/78 (tuż obok Centrum Handlowego ‘Manhattan’). Dojazd wszelkimi możliwymi środkami komunikacji: pociąg, tramwaje, autobusy. Zewsząd blisko.

W programie to, co zwykle, czyli coś dla starszych i młodszych, choć tym razem dla dobra uczestników NIE przewidujemy obecności ortodoksyjnych, niestarwarsowych fanów „Dziwnych Tabletek”. Więc matki i ojcowie, możecie spokojnie posyłać do nas swoje pociechy! ;-)


A dodatkowo:ATRAKCJA SPECJALNA!!! TYLKO U NAS!!!:


Mike z relacją z Jedi-Conu! Plotki, wpadki, niesamowite opowieści i wiele innych atrakcji prosto od naszego człowieka w Düsseldorfie. Jako jedyny przedstawiciel tego pięknego i praworządnego kraju godnie reprezentował barwy fandomu polskiego i tym samym trójmiejskiego na tej międzynarodowej imprezie.

A więc...

Obecność obowiązkowa!!!Tagi: Trójmiasto (46)

Komentarze (10)

Neimoidian-oczywiście, żem sierotką, a nie sierotą! Tak mi się uogólniło to sieroctwo, o matko, o matko! : )

Na mnie mozecie liczyc, o ile nie bedzie Admina. Ktos bedzie chcial pograc w TCG? Jesli data sie nie zmieni na niedziele to bede na pewno, moze wezme jeszcze kogoś "niezrzeszonego"...

Ceta - THX; Anor - wpadaj kiedy Ci się żywo podoba; faultfett - sierota ze stolicy? Szkoda, że nie sierotka, ale i tak może być :-); Mati - tak trzymać, VADER - w ***** nie rób; Jasio - First things first; herbu - na naszych spotkaniach stać ludzi na wiele, ale nie powinno się tego propagować! Byle tylko Mike dotarł :P

Mati - zmiana na 397 dni :)
JA jeszce niewiem czy sie pojawie - I'll do my best

Hymm nie byłem na żadnym spotkaniu... Bo znając życie nigdy nie mogę :) (trudne życie człowieka który zabawę stawia na pierwszym miejscu ) teraz niestety tak samo jest :) 18-tka mojego kuzyna =>więc nie mam mnie ale życzę miłego spokojnego spotkania bez tabletek:)

życze udanego spotkania

Hmm... To w imię mojego ojca, matki, syna & ducha (niekoniecznie św.) może się zjawię. Mam nadzieję, że przygarniecie sierotę ze stolicy... Na ten wieczór.

Coraz bardziej mnie zachęcacie zeby się tam do was wybrać....

ANAKIN SKYWALKER = DARTH VADER ?? Czmeu taka zmiana??

Ja bede napewno!!

na pewno bedzie ciekawie :) tyle, że zaproszenie na to spotkanie brzmi... :( brakuje tylko: "musisz to mieć, stać cię na to..." itd. fuj :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.