Fandom

Jedi Con 2004

MIKE

Dnia 9-11 kwietnia w Centrum Kongresowym w Düsseldorfie odbył się konwent Jedi-Con 2004. Został on zorganizowany przez członków Oficjalnego Fan Klubu Gwiezdnych Wojen (OSWFC - Offiziellen Star Wars Fan-Clubs).
Znalazł się tam MIKE. Raport możecie zobaczyć tutaj, a zdjęcia i tutaj.Tagi: Konwent (437) Relacja (276)

Komentarze (11)

a ja ci powiem Shedao Shai żebyś uważał na swoje słownictwo. te komentarze czytają również kulturalni ludzie, którzy nie życzą sobie takiego języka!

Killrah....wiesz co? Aż mi się nie chce komentować twojej wypowiedzi. Powiem tylko jedno: NIE PIERDOL TAKICH GŁUPOT!

az nie chce mi sie tu juz z kims gadac bo jak sie jest negatywnie nastawionym to faktycznie sie dobrej atmosfery nie zbuduje

Tu chodzi o brak wyobraźni , nie naszej fanów oczywiście, tylko ludzi ktorzy są w stanie sponsorować takie imprezy ale przecierz w tym kraju jak im nie dasz dowodu że zarobią 1000% na czymś to kasy nie dadzą i o tym mowie
Zyje tym dzieńw dzień od 7 roku zycia od ponad 20 lat i bym sobie flaki dał wypróć żeby to było na poziomie .
Tak jak skladki to nie jest zły pomysł , zbierać przez rok czy dwa lata kase i potem moze delegacja pojechać, nawet jeśli bym się nie dał rady zabrać to cieszyłbym się że inni pojechali.

co wy tam wiecie dzieciaki

Killrah dzisiaj radykalny jest w swoich sądach... ;) Ja bym nie określił niczego pożałowania godnym, jeśli ludziom się to podoba, wkładają w to serce i czerpią z tego przyjemność. Co innego czy bym chciał wziąć udział, ale na pewno doceniam i szanuję.

"odpuścić sobie póki co nasze konwenty które są godne porzałowania "

dla mnie to nie wiesz co tracisz i co mówisz

po części się zgodze. nasze konwenty to nic innego jak trochę bardziej rozbudowane cykliczne spotkanie np. WSFSW. i dłuuuugo jeszcze czegoś takiego jak JediCon, tym bardziej Celebration nie będzie w PL. po prostu nie stać nas na zaproszenie takich gwiazd. co do składki, hm... niech pomyślę ;) na razie nie mam kaski dla siebie żeby tam pojechać, więc z dołożeniem komuś będzie również krucho ;)

Moze wiekszym sensem będzie na przyszłość robić skladke i zeby nas tam ruszyło kilka setek ludzi zamiast tylko jednego Mike-a i odpuścić sobie póki co nasze konwenty które są godne porzałowania

:]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.