Świat Filmu

Ewan McGregor ma opory przed Bondem

Film.Onet.pl

Ewan McGregor otrzymał propozycję zastąpienia Pierce'a Brosnana w roli Jamesa Bonda.

Kontrakt Brosnana na 4 filmy o agencie 007 dobiegł już końca i chociaż irlandzki gwiazdor wyraził chęć ponownego wcielenia się w słynną postać, przygotowania do kolejnego filmu zostały zatrzymane, a producenci szukają podobno następcy Pierce'a. Według brytyjskiej gazety "Daily Express", propozycję złożono m.in. McGregorowi, jednak szkocki aktor nie jest pewien, czy chce się związać z tak charakterystyczną rolą.

"Ewan boi się, że grając Bonda zostanie zaszufladkowany. Na razie nie odrzucił jeszcze propozycji, ale ma pewne obawy przed tak wielkim przedsięwzięciem. W końcu do niedawna grał w kilku częściach »Gwiezdnych wojen«. Nie było jeszcze żadnych zdjęć próbnych i producenci badają jedynie grunt, żeby sprawdzić, czy Ewan byłby w ogóle zainteresowany." – podaje gazeta.Tagi: Ewan McGregor (414) James Bond 007 (69) Plotki (1103)

Komentarze (12)

Wiecie, z krótkimi włosami, bez zarostu, z kilogramem żelu na głowie wyglądałby jak urodzony Bond :D Rozwija sie nasza Gwiazda :D

Dla wszystkich, którzy uważają, że Ewan nie nadawałby się do tej roli, jedna krótka rada (polecenie/zadanie domowe)- obejrzeć "Down With Love (Do Diabła z Miłością)" z McGregorem i Zellweger. I tyle, więcej dyskusji nie ma, Ewan na Bonda, Balcerowicz musi odejść!

ooo Mocy chroń nas o obiwana 007 ;) !!!
!!!!

DLa mnie nie pasuje, bo mimo że przystojniak, to trochę za niski, on w sumie to kurdupel! Poza tym kwestia zaszufladkowania ejst oczywista. Jak juz wspomniano Connery walczył długo i mu się udało, a Moore nigdy nie wyszedł z tej 'szufladki'

Skąd ty Deppa wytrzasnąłeś (dobrze, że Blooma nie podałeś, bo i jego też podobno "biorą pod uwagę" :P). Ewan byłby dobry - ale za parę lat jeszcze. I tylko na kilka filmów.

Hej, przecierz to Johny Depp miał grać Bonda..... ?

nie nie obi na aganta 007 nie tylko nie to ja go i tak zawsze bende pamietal jako obi-wana.l

"Nazwywam się Wan, Obi-Wan" :D

Nie, no raz mógł by zagrać. (tylko w jednej części bo potem to faktycznie zaszufladkuja go)

Myślę, że całkiem niezły byłby jako Bond. A, że mogą wtedy zaszufladkować to już inna sprawa ... Sean Connory po latach dopiero wyrwał się z zaszufladkowania – ale jednak :)

eeeeeeeeee Nieeeeeeeeeeeee Bon nie dla niego.

No i stało się! Dostal juz propozycje... Ehh, dobrze by bylo jakby odmówil, jak sie zgodzi to raczej dla kasy, a wymowke sobie wymysli jaka bedize chcial. Dobrze ze narazie ma obawy: "Ewan boi się, że grając Bonda zostanie zaszufladkowany." - bo dokładnie tak się stanie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.