Zemsta Sithów

Pierwszy dokument z E3 na oficjalnej

StarWars.com

Na Hyperspace pojawił się pierwszy dokument z Epizodu 3 do ściągnięcia, a także obietnica, że kolejny pojawi się w przyszłym miesiacu.
W dokumnecie ukazano trening do pojedynku na miecze świetlne, który jest kręcony na niebieskim ekranie (bluescreen). Dodatkowo pojawiło się kilka wariackich scen z George`em, podczas konstrukcji planu. Lucas wypowiada się również na temat fryzur jakie ujrzymy w filmie. Chodzi tutaj o krótkie włosy z „lewym przedziałkiem” Ewana oraz długie, kręcone „z prawym przedziałkiem” Haydena. George wyjaśnia dlaczego zdecydował się na taki a nie inny wygląd Obi-Wana i Anakina.
Tak jak w przypadku E1 i E2, podobno ma powstać 12 dokumentow Epizodu 3.
Update, Lord Sidious
Pierwszy dokument przedstawia się dość przyjemnie, co prawda nie ma już tu prowadzącego Ahmeda Besta, jak to było wcześniej, ale może to i lepiej. Sam dokument pewnie zostanie dołączony do płyty DVD z Epizodem III. Nie zawiera on żadnych ważnych spoilerów, więc jak ktoś chce, niech zaznaczy biały tekst: Na samym początku, w napisach, w tle widać fragment pojedynku Anakina z Obi-wanem. Anakin, bardzo niewyraźny, zdaje się być wściekły. Potem pokazana jest telekonferencja pomiędzy Lucasem siedzącym na swoim ranczu, a ekipą McCalluma, będącą w Sydney. Lucas omawia poszczególne koncepty i mówi gdzie wprowadzić poprawki. W tle widać jakieś wizje artystyczne, ale nawet w dużej rozdzielczości są słabo widoczne. Potem pokazano fragment konstruowanego planu zdjęciowego, a także jego komputerową symulację, na której Gavin Bocquet testował swoje pomysły. Potem Erik Tiemens, jeden z artystów opowiada o swoich przeżyciach, gdy rysował plan werandy Padme. Różne wersje tej werandy oglądał George Lucas i wybrał, tę, która mu się najbardziej podobała. Z przypadkowych projektów, najlepiej było widać projekt senatora Orn Free Taa – który jak wiadomo, pojawił się i w TPM, i AOTC, więc sam projekt wiele nie zdradzał. Następnie pokazano bardzo szybko i mocno ucięte projekty myśliwców. Przód ich kokpitów mocno przypomina myśliwce TIE, ale trzeba to szybko zauważyć, gdyż klatki w praktyce skaczą. Potem Lucas oglądał projekty Alderaańskich pistoletów-blasterów, następnie pokazano jeden z nich już w fazie konstrukcji. Dalej mamy przejście do Ricka McCalluma, który opowiada jak wszystko się dzieje. Jest dużo migawek, w tym jedna w Departamencie Stworów, gdzie widać kostiumy wookiech, oraz ruszającą się mechanicznie twarz Kalamarianina. Przewijają się też koncepty mostka statku Federacji, który mogliśmy zobaczyć w skanach z Insidera. W końcu pokazano najciekawszą rzecz, walkę, między Anakinem a dublerem Obi-wana. Jest to raczej ćwiczenie. Anakin stroi groźne miny. Co ciekawe, jego włosy są już krótsze, niż na zdjęciach, ale wciąż rozwichrzone. Pokazano też, jak Lucas przynosi pierwszą oficjalną wersję scenariusza, jak Ewan wspomaga charakteryzację na Obi-wana, już postarzonego. Sam wskazuje, jak można go lepiej upodobnić do Aleca Guinnessa i dziwi się przy tym, jak w ciągu tych trochę ponad dwóch lat, mógł tak zestarzeć. Potem w miarę dokładnie pokazano wizję Anakina po przejściu na Ciemną Stronę. Anakin w skórze, z tatuażem na prawej ręce, ogolony, prawie na łyso oprócz irokeza. Lucas odrzuca tę wizję. Na koniec pokazano stylizację włosów Anakina, oraz Lucasa wybierającego się do Sydney.(koniec spoilera)
Na samym Hyperspaceowym newsie znajduje się napisane czerwonymi literami, że nie wolno publikować nigdzie tego dokumentu, ani nawet zdjęć z niego. Całość zapewne ukaże się na DVD, lub też będzie wyemitowana w TV przy okazji premiery E3.Tagi: Ahmed Best (44) Rick McCallum (168) Webdoc (106)

Komentarze (8)

Valorum - nazwa była głupia, bo to było 01 jak część pierwsza, potem separator - tym razem _ a następnie rozdzielczosć 480, potem w nawiasie kwadaratowym 1 - to przy sciaganiu do temporala, i mov po kropce. ;) Złóż wszystko do kupy, a otrzymasz nazwę :)

To podajcie nazwę tego pliku żebym wiedział czego szukać na Kaazie.

Nie tylko Ewan, ja tez sie dziwie czego ten Obi tak "wyliniał".....i czego sie tak uczepili tych kokpitów z TIE..juz raz cos gdzies byl spoiler ze bedą jako kawalek Jedi Starfightera.....jak by nie było niczego innego do skopiowania...ale poza tym to nawet mi sie podoba ta relacja, chociaz rzeczywiscie wiele nowego nie wnosi.

A ja nie lubie tych filmików sa tak stucznie ustawiane że mi sie żygac chce

No, zdałoby się:)

Mam nadzieje ze jakis madry człowiek to na kazie go wrzuci:D

Mam nadzieję że ktos kto ma Hyperspace'a kiedyś wżuci jakis działający link do tego filmu !

Mam nadzieję , że będzie dorzucony na DVD ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.