Zemsta Sithów

Pościg w E3

Już wcześniej wspominaliśmy o pościgu w Epizodzie 3 – wygląda na to, że od czasu ROTJ pościg/wyścig staje się obowiązkowym elementem filmu z sagi. (spoiler):Będzie on rozegrany pomiędzy generałem Grievousem a Obi-wanem i odbywać się będzie na nowej, tajemniczej planecie, z tym, że na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy będzie to całkowicie nowa planeta tylko dla potrzeb pościgu i konfrontacji, czy też może będzie to dom pomocnych kosmitów Bruce’a Spense’a. Grievous będzie uciekał na pojeździe mechanicznym, przypominającym trochę droidy Hailfire z Geonosis. Natomiast Obi-wan będzie jechał na wyjątkowo szybkiej wielkiej jaszczurce.Warto jeszcze dodać inną pogłoskę. A mianowicie, szkice McQuarriego miały zostać wkomponowane w coś na kształt kangura, tak by w jakiś sposób upamiętnić to, że nowe epizody powstają w Australii. ”.(koniec spoilera).
O tych rzeczach wiedzieliśmy już wcześniej z pierwszego streszczenia Epizodu III, a także relacji z planu, gdy kręcono tę scenę.
Warto zauważyć jednak to, że wielce prawdopodobne jest, iż przy tworzeniu wspomnianego stworzenia korzystano z prac z czasów trylogii. Najbliższe opisom są niewykorzystane projekty tautanów Ralpha McQuarrie. Poniżej linki do kilku archiwalnych projektów, które po części pewnie zostały wykorzystane, lub przynajmniej posłużyły za inspiracje.
projekt 1
projekt 2
projekt 3
projekt 4
projekt 5
projekt 6Tagi: Bruce Spence (26) Ralph McQuarrie (103)

Komentarze (8)

Łe te potworki są podobne do szczurów ochydztwo :P

No ciekawie sie robi hihih

Dokładnie to są szkice z Imperium Kontratakuje !
Można se je też obejrzeć w książce zatytułowanej:IMPERIUM KONTRATAKUJE ALBUM. oczywiście niezastąpionego wydawnictwa Amber.

WELCOME LORD ! :) I'M HAPPY TO SEE YOU HERE :)
Hmmm.. Te projekty bardzo są zbliżone do tych z TESB, a niektóe nawet to są projekty stanowczo pochodzące sprzed kręcenia TESB. Przecież to szkice TAUTANA !! :D

znaczy sorki za ta latajaca jaszczurke :P.. chodzilo mi o chodzaca :P (ale bylem myslami gdzie indziej) :D

Hmm... ciekawe a zarazem troche naciagane (chodzi mi glownie o ta jaszczurke latajaca) :/
No ale zobaczymy jak im to wyjdzie :D... wszystkie nadzieje pokladam w wyobrazni Lucasa :P...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.