Zemsta Sithów

Wszystko sztuczne

StarWars.Com

11 września. Okazuje się, że czasem jedynym prawdziwym (i zarazem nie zielonym ani niebieskim) elementem planu może być aktor. Ta ciężka próba spadła na barki Ewana McGregora. Tym razem jednak plan jest efekciarski, bo podłoga jest zielona, a wszystko spowite zielonymi (dla odmiany chyba) kurtynami. Na razie nie wiadomo, czy tło zostanie zastąpione przez miniatury, animację komputerową, czy też może coś pomiędzy. To co jest jednak pewne to fakt, że cała topografia planety na której jest Obi-wan jest tak wyjątkowa, że potrzeba używać właśnie tych wysublimowanych technik.

Ewan walczy z mnóstwem niewidzialnych przeciwników (delirka??). Ale żeby mu pomóc George wpadł na pomysł, że poubiera kaskaderów w zielone stroje i będą walczyć choć trochę z Ewanem. John Knoll i Pablo Helman bacznie obserwują scenę. Twierdzą, że trzech zielonych oponentów Obi-wana da się zamienić na komputerowe tło, jak resztę planu. Gorzej z czwartym. No bo niestety, Epizod II zarobił za mało i Lucasa nie stać na cztery zielone stroje. Zatem czwarty kaskader paraduje w niebieskim kubraczku. Obaj spece od efektów twierdzą, że póki nie robi się zdjęć bezpośredniego starcia z Obi-wanem z łatwością da się kaskadera zamienić na tło. A bezpośrednia walka to już wyzwanie godne ILMu.

Nowi źli są o wiele chudsi od kaskaderów, ale w przeciwieństwie do droidów nie są tylko mięsem armatnim dla mieczy Jedi. Mają SPOILER nową broń, która działa efektywnie w starciu z Jedi. (koniec spoilera). Zatem dla Obi-wana walka jest nie lada wyzwaniem.

Na planie pojawił się też Daniel Logan, według Pablo przyjechał z wizytą. Daniel wyrósł, ma teraz 17 lat, więc jak ktoś oglądał go w AOTC w tamtym roku, może nie być przekonany, czy aby na pewno Boba nie ma przyśpieszonego wzrostu. Cóż, Logan kręcił tamte sceny jakieś trzy lata temu. Na razie nie wiadomo czy wystąpi w E3.Tagi: Daniel Logan (44) Pablo Helman (23) Pablo Hidalgo (306) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (10)

Isalamiry ?? :D

Mandalorianie zostali zabici ( procz JANGO i Mondtrossa :) ) 4 lata przed TPM.
Chociaż, fajnie by było gdybymy zobaczyli MANDALORIAN :D

to mogą być MANDALORIAŃSCY WOJOWNICY!!!!!!!!!!!! którzy sprawili dużo kłopotów jedi podczas wojen klonów gdzieś to słyszałem chyba w przew. po postaciach przy feccie pisało

ta nowa bron brzmi ciekawie :]

i znowu "zielono mi" a raczej niebiesko:P

MrFett - nie krysztal tylko zbroja blokowala bo byla wykonana z Cortosisu (zadki mineral odporny na Lightsabery - wiem glupota)

Luke: zebranie krysztalu uzupelnalo moc (mane) na maxa :)

P.S. To jest tylko zarcik z tym brakiem kasy - to ze kolo jest niebieski swiadczy o tym ze jest w jakis sposob wyjatkowy :)

Nowi źli... Yuuzki? z Ampihistaffami? eeeeeeee...

Ten plan to napewno jest plan jakiegoś buszu. Te kurtyny beda robić za dzungle.
Fett - mnie tam nic nie blokowalo, zawsze sobie zbieralem ten krysztalek po nich, w sumie co to dawalo , ten "zbiór" ?

No bez przesady że Lucasa nie stać na kostium...

nowa bron ....hmm...to brzmi jak krysztaly w zbrojach shadow trooper ktore blokowaly ciencia mieczem ....

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.