Zemsta Sithów

Rozmowy o EU

StarWars.Com

4 września. Znów kręcono zdjęcia na wielopoziomowym planie, czyli bitwy ciąg dalszy. To co najważniejsze, że tym razem Obi-wan i Anakin walczyli osobno. Czyli przez pół dnia kręcono scenę z Ewanem, a przez pół z Haydenem.

Jednak nie to było to najważniejsze wczorajszego dnia. Na planie byli obecni edytorzy z Lucasbooks, którzy próbują dopasować EU do Epizodu III. Już trwają prace nad Słownikami Obrazkowymi, a także tym jak wpłyną wydarzenia z Epizodu III na całość świata książek i komiksów. Ważne jest to by wiedzieć ile z tego co się dzieje w filmie to dzieło Dartha Sidiousa. Jeśli wszystko, to wtedy niektóre z jego zdań, pojawiających się w E3 brzmią trochę dziwnie, choć kto wie, mógł kłamać. Natomiast jeśli nic nie wie, to prowadzi bardzo niebezpieczną i ryzykowną grę. Jedyną osobą, która jest w stanie wyczuć wiedzę Sitha jest George Lucas. Chyba najtrudniejsze zadanie stanie przed osobą, która będzie musiała napisać powieść na podstawie epizodu III.

Ale związki z EU nie są tylko jednostronne, okazuje się, że poza wspomnianą tajemniczą postacią w filmie pojawią się także statki z EU, a kilka innych projektów może się także przysłużyć w powstaniu filmu. Ba w filmie nawet mają pojawić się przynajmniej 2 zdania odwołujące się do czasów z EU.Tagi: Hyperspace (147) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (8)

Achh jak ja coś takiego słysze to mi kiszki skręca, jaka zgodność z EU????? To kolejny chwyt reklamowy

"Everything is proceeding as I have planned" czy jakoś tak...

Cud !!! po prostu Cud !!! Lucas chce nawiazac do EU !!!

Tylko kot wyczuje wiedzę G.L.'a - przecież on też może kłamać :-|

"Ważne jest to by wiedzieć ile z tego co się dzieje w filmie to dzieło Dartha Sidiousa. Jeśli wszystko, to wtedy niektóre z jego zdań, pojawiających się w E3 brzmią trochę dziwnie, choć kto wie, mógł kłamać. Natomiast jeśli nic nie wie, to prowadzi bardzo niebezpieczną i ryzykowną grę." => przyznam, zupełnie nie rozumiem tego fragmentu. Jak to Darth Sidious nic nie wie? Tzn. czego nie wie i jak on nie wie, to kto wie? I jakie zdania Sidiousa z E3 mogą brzmieć dziwnie? To znaczy, że już wiadomo co on będzie mówił? I co znaczy, że Sidious może kłamać? Kiedy i gdzie może kłamać?

Musi być, albo ich Y-wingiem zbombarduję...w Rogue Squadron 3D mi bardzo ladnie idzie ;-)

Luke ty sie nie napalaj na to ;) Dreadnaughta chyba nie bedzie;)

Statki ? Fajnie..jak "statek" to coś duże, duże = Dreadnaught :-D W R E S Z C I E :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.