Zemsta Sithów

Bójka na (i w) planie

StarWars.Com

21 sierpnia. Ewan McGregor przyznał, że bardzo lubi kręcić sceny walki. No i jego marzenie się spełniło. Podobnie jak w AOTC, znów musi załatwić parę interesów Jedi za pomocą argumentów siłowych. Niestety nie podano informacji z kim Obi-wan będzie się bił. W każdym razie nakręcenie tej sceny trochę trwało, a Nick Gillard będzie potem jeszcze nadzorował pracę ILMu nad zakończeniem tej sceny. Otóż Obi-wan w E3, a dokładniej w tej scenie będzie jednym wielkim miksem. Wiele zbliżeń i łatwiejszych scen to praca Ewana McGregora. Te trudniejsze to kaskader – Nash Edgerton, ale i dla niego część rzeczy była za trudna. Ale od czego jest ILM, który potrafi wyczarować Obi-wana. Tak więc znów, podobnie jak w AOTC, będziemy mieć komputerowego Obi-wana. Swoją drogą, skoro komputerowego Jar Jara będzie mniej (większość rzeczy to prawdziwy kostium, skrywający budowę Gungana), to czy nie okaże się, iż komputerowego Obi-wana jest więcej niż komputerowego Jar Jara?Tagi: Ewan McGregor (414) Hyperspace (147) Nick Gillard (48) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (9)

to prawda OBI kiedy "przytula sie" do DEXA jest generowany komputerowo (ale nie jego głowa, jedynie rece i płaszcz). Musze przyznac, że w kinie zupełnie tego nie zauwazyłem :| ( byłem zbytnio podekscytowany FILMEM :) )

Anorku: BYL komputerowy... wszystko od szyi w dol... Obejzyj sobie jescze raz DVD... :>

Sidiousie Obi z Dexterem nie był komputerowy, nawet w dodatkach na DVD mówili jakie [problkemy mieli, żeby Obi objął prawidłowo Dexa! Obejrzyj dokładnie DVD!!!!

Podczas ogladania filmu w kinie to bedzie dla nas praktycznie niezauwazalne.

W AOTC był już komputerowy Obi-wan jak się z Dexterem witał. I jak wygladał strasznie ;)??

Nie chce straszyc ale pamietacie moze ludzi z Toy Story :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Poczekamy zobaczymy jak im to wyjdzie ten komputerowy Obi

Puki nie bedzie tego widać, to przeżyję komputerowe wstawki z Obim - i tak nie będzie ich aż tak dużo... I hope so.

mam nadzieje że Obi nie bedzie zbyt czesto komputerowy bo i tak jestem w żałobie po R2 :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.