Zemsta Sithów

Mrok i jasność

StarWars.Com

19 sierpnia. Od dawna fani wiedzą, że Epizod III ma być mroczny, śmierć Republiki, upadek Jedi i wzejście Imperium zakrywają jak cień jaśniejsze czasy pamiętane jeszcze z Mrocznego Widma. Tyle, że mrok potrzebuje światła, dla kontrastu.

Wczoraj kręcono sceny, w który Ciemna Strona tryumfuje. W jednych objawia się to w dialogach, stylizowanych na rozmowie Bena i Vadera czy Tarkina i Leii w ANH, a w innej poświęceniem postaci (nie chronionej z góry przez scenariusz), zupełnie jak śmierć kapitana Antillesa w ANH. Czegoś podobnego powinniśmy się zatem spodziewać w E3. Trochę też to przypomina scenę z Sarlacciem, gdzie giną początkowo poplecznicy Jabby, by pokazać jak bardzo było tam niebezpiecznie. W Epizodzie III nie zabraknie wymiany zdań między dobrymi a złymi. Jedna ze scen właśnie coś takiego pokazuje. Śmierć jednego z bohaterów, nie chronionego przez scenariusz.

Inna kręcona scena to korytarz na statku – najpewniej Federacji Handlowej. Pojawiają się tam setki droidów, to dom droidów – tak to określa Lucas. A co oznacza, że będą to przede wszystkim ujęcia przetwarzane przez ILM. Mają się pojawić też nowe roboty. A kto wie, może to był ostatni dzień zwykłego R2-D2 na planie. W następnych sekwencjach ma być już cyfrowy. W każdym razie jeszcze zrobi się tradycyjne ujęcie R2 z Kennym Bakerem w środku – czyżby wcześniej w ogóle go nie było?

Poza tym czytelnicy Hyperspace mogli się dowiedzieć o szczegółach choroby Pablo – nie wiem, ale dla mnie to było jedno z najmniej ważnych wydarzeń na planie Epizodu III.Tagi: Hyperspace (147) Kenny Baker (80) Pablo Hidalgo (306) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (9)

Jak sie Set Diary skończy to dopiero mu sie pogorszy :D:D:D

Odp.: Żeby wiedzieć czego się spodziewać, bo jak się mu pogorszy to wiadomo, że koniec z Set Diary :-)

Może i straszna ale zato nie za bardzo interesujaca :/ poza tym po co komu sczegóły choroby Pabla ?

Jak Sidiousie możesz uważać, ze jego choroba nie jest ważna, przecież to jest straszne:P

Pablo Hidalgo - człowiek który pisze Set Diary na Hyperspace.

Może Pablo ( Escobar ;) ) jest jakims szpiegiem... ;)

A kto to jest Pablo?

No i tak ma byc !!!!!! :)
Wszystko wskazuje na to ze E3 nas nie zawiedzie !!!

Żeby tak bylo jeszcze bardziej mroczne niż EV

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.