Zemsta Sithów

Przewodnik po scenach

StarWars.Com

Trzymanie sekretów w tajemnicy to chyba najlepsze określenie Hyperspace. Tym razem nie można było zdradzić informacji na temat numerów scen. Dlatego zamiast numerów Pablo nadał im nazwy literkowe. Podobno losowo...

Scena A: najczęściej pokazywana w kamerze internetowej. Tam zaczęły się zdjęćia do E3. Było tam wiele planów, od werandy z kolumnami, przez lobby windy, a obecnie znajduje się tam basen, który pozwoli zanurzyć bohaterów w dwóch środowiskach.

Scena B: to głównie zielony ekran, także znany widzą webcama. To tu było pięć platform lądowniczych oraz tu szalał Bail Organa na swoim speederze.

Scena C: jeden z największych planów. Tam był apartament Padme oraz mostek okrętu Federacji Handlowej. Na scenie znajduje się słynne już urządzenie wirujące. Obecnie trwają tam pracę nad nowym przemysłowym środowiskiem.

Scena D: jedna z mniejszych. Kiedyś biura senatorów, potem fragmenty światyni Jedi. Obecnie coś tam robią.

Scena E: malutka. Głównie niebieski ekran, kręcono tam sceny w senacie oraz parę ujęć w myśliwcu Jedi.

Scena F: znów jedna z większych. Wcześniej apartamenty Palpatine’a, scenografia z klasycznej trylogii, potem sterylny nowe środowisko dla E3. Obecnie zamienia się w wielkie centrum dowodzenia.

Scena G: znów scena z niebieskim ekranem. Wcześniej sala rady Jedi, a ostatnio hangar, w którym kręcono sceny z klonami (przedwczoraj).

Ponadto wczoraj kręcono scenę z użyciem linek. Spoiler Dla tych, którym podobało się w AOTC sceny gdzie Obi-wan albo Anakin latali sobie prawie swobodnie po Coruscant, choć w praktyce głównie w dół ;), dobra wiadomość. W E3 zoboaczymy podobne sceny. Może nie aż tak, ale w każdym razie wczoraj kręcono sceny z Haydenem i Ewanem z przyczepionymi linkami, które utrzymywały ich w powietrzu. Obaj próbowali się czegoś trzymać, ponoć ma to związek z windą, którą kręcono w pierwszym tygodniu. (koniec spoilera).Tagi: Ewan McGregor (414) Hayden Christensen (216) Hyperspace (147) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (3)

Spoiler fuj... Poza tym podziwiam Lucasa, ze mimo takiego budżetu łąduje każdą scenę do tego samego studia i wyjdzie na to, ze naszą galaktykę nakręcili w studiu które miało 500 m kwadratowych!!!!!!!!!

i znowu bedzie kawal mojego kochanego Coruscant :-D

Te linki widać na zdjęciu na oficjalnej - pozazdrościli Supermanowi i Neo?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.