Zemsta Sithów

Pożegnanie z Natalie

StarWars.Com

Wczoraj w swych ostatnich scenach na planie E3 uczestniczyli Natalie Portman (Padme), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Jay Laga'aia (kapitan Typho). Być może wrócą jeszcze podczas dokrętek. Na pożegnanie kręcili scenę na zielonym ekranie, chyba żeby z planu nie zapamiętali tylko niebieskiego. Na ekranie poza platformą i zieloną ścianą był jeszcze zielony klocek, na którym siedzieli aktorzy. Zostanie on zastąpiony cyfrowym speederem. Potem Colin Fletcher, asystent reżysera tradycyjnie oznajmił, a finiszujący mogli zebrać aplauz od reszty ekipy.

Nie był to jedyny pojazd na niby na planie. Potem Padme i C-3PO brali udział w kolejnej scenie, niedawno wymyślonej przez Lucasa. Tak, nowej, że nie zdążono wybudować (ani chyba zaprojektować) scenografii. Ale od czego jest zielony ekran. Padme i C-3PO byli na statku Padme, tyle, że pojazd ten składał się z krzeseł i pulpitu kontroli - obie rzeczy z pojazdu Padme z AOTC. Resztę doda się potem. To było nie lada wyzwanie dla Davida Tattersalla, ale poradził sobie bez zarzutów, jak ustawić światło itp. Dla Danielsa plusem było to, że musiał ubrać tylko górną część kostiumu, nic wiecej.

W między czasie Justin Dix przywiózł na plan nowego R2 - tego wybranego przez fanów. Daniels skomentował to słowami, że zupełnie jak w showbiznesie, wywalają jednego robota i sprowadzają sobie nowego, młodszego. Mały robocik, który posiedzi sobie w myśliwcu Obi-wana musi się nauczyć jak piszczeć, kręcić główką, czy świecić światełkami holoprojektora i zwykłymi.

Na początku lipca nikt nie przypuszczał, że Temuera Morrison wróci na ekran. Dopiero wczorajsze ogłoszenie zaskoczyło wszystkich, przynajmniej tak twierdzą. Tem będzie grał tym razem swoje najstarsze i bardziej doświadczone klony. Te młodsze zagra Bodie Taylor - to ten żarłok z AOTC co na Kamino zjadł więcej niż niejeden Hutt. Był tam filmowany w wielu ujęciach, a wszystko potem wymieszano i zwielokrotniono.

Pablo nie wytrzymał i spytał się Lucasa jak to jest z tymi szturmowcami - że niby klony a mają różne głosy, wzrost itp. Lucas stwierdził, że w czasach Imperium korzystano z wielu źródeł. Ba nawet było wielu takich, co chcieli walczyć, a bali się o swoje życie, więc po prostu dawali się klonować.Tagi: Anthony Daniels (194) Natalie Portman (368) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (6)

zapraszam do dyskusji na "http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=26085"

Jednak co bardzo zaskakujące, o ile się nie trzyma EU to stara się trzymać Zahna - np wstawił Coruscant (a spróbował by nie). A przecież to już u niego jest pokazane, że Luke reaguje nietypowo na klony, zauważając ich różnicę od normalnych szturmowców.

GL mąciiiiiii ale w końcu ostrzegl ze nie będzie się trzymal EU :/

Przecież on chyba zaczyna wierzyć, żę szturmowcy byli sklonowani - więc całe EU w cholerę. No cóż, trzeba się przyzwyczaić a może jeszcze GL coś wymyśli.

Dla mnie GL już zaczyna mącić

to ze Szturmowcami mi sie podoba :) tylko jak wielkie były te zrodła ? ( znając LUCASA to wieeelkieee :) )

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.