Zemsta Sithów

Ciężkie jest życie droida

StarWars.Com

Zupełnie nowa rola czeka C-3PO i R2-D2 w E3. C-3PO ukaże kolejną swą dodatkową funkcję (poza programowaniem binarnym skraplaczy, wyliczaniem prawdopodobieństw, lataniem, kibicowaniem czy strzelaniem do Jedi), będzie teraz przenosił też ciężkie rzeczy. A R2 będzie mu w tym pomagał. I tu ciekawostka, całość zostanie wygenerowana komputerowo, niemniej jednak Anthony Daniels musi być obecny na planie podczas kręcenia, bądź może lepiej stwierdzić, wstępnego kręcenia tych scen. R2 będzie też trochę robiony za pomocą sterowanego robocika. W AOTC gdy R2 ciągnął głowę C-3PO wykorzystano to rozwiązanie. Podobnie będzie teraz.

Potem znów kręcono scenę na małym planie składającym się głównie z zielonego tła. Niestety prowadzący dziennik na oficjalnej się rozkręca i niedługo zacznie opisywać swoje życie osobiste. Zatem w ostatniej notce z planu, zamiast dowiedzieć się co było kręcone, dowiedzieliśmy się, że spoilerów na Hyperspace nie będzie.

Tymczasem na Hyperspace pokazywano dziś kręcenie kolejnej sceny na zielonym ekranie. Tym razem nie pokazano oświetleniowców, ale speców od efektów oraz Lucasa. Knoll i reszta siedzieli przed laptopami i a to spoglądali na plan a to na laptopy. Czyżby zatem było to słynne generowanie wstępnej animacji na żądanie. Tak właśnie to z boku wyglądało. Pokazano też basen o którym wspominałem wcześniej, dziś był już napełniony wodą, albo jakąś inną cieczą ;).Tagi: Hyperspace (147) John Knoll (86) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (4)

Taki basen to istotnie może poprawić samopoczucie ;-)

A nie szykują się jakieś urodziny, imieniny czy coś takiego?! Bo może w basenie jest czyste C2H5OH ?! :-)

Basen - może pokażą centrum rekraacji w świątyni Jedi. Tacy to mają dobrze - jak parlamentarzyści. Basen, masaże i inne duperele, które poprawiają samopoczucie.

panowie z planu po ciezkiej pracy ;) najpierw po kilka piwek wypili a potem .... juz wiemy dlaczego basen jest pełny :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.