Zemsta Sithów

Mostek

StarWars.Com

Wczoraj rozpoczęto zdjecia na największym i najbardziej imponującym (z dotychczas zbudowanych) planie Epizodu III. Co ciekawet trudno tam było znaleźć niebieski albo zielony ekran. Zbudowano wszystko, ściany, podłogi, sufity i osprzęt. Aż się wierzyć nie chce. A wszystko to dla potrzeb mostku na statku Federacji Handlowej. W porównaniu z innymi planami (tymi budowanymi) trudno tu znaleźć jakieś odniesienia do różnych kultur, niemniej jednak szczegółowość tej roboty jest powalająca.

Neimoidianie są zrobieni oczywiście za pomocą gumowych masek i będzie tu trochę statystów. Scena była kręcona wczoraj po południu i jeszcze ma być cały poniedziałek.

Wśród Neimoidian będzie wielu statystów, ale jeden z nich ma rzucić kilka kwestii. Już po masce widać, że ma jakieś pokrewieństwo z Daultay Dofine. W końcu i on będzie kapitanem okrętu flagowego. Na razie wciąż jeszcze nie ma imienia.

Jednym z nielicznych fragmentów niebieskiego koloru są uniformy kaskaderów. Zostaną one zastąpione przez ILM nowymi koszmarnymi postaciami, które okupują mostek.

Rano jeszcze kontynuowano sceny z Dooku.Tagi: Hyperspace (147) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (4)

Nasi tam byli!!! No i bardzo fajnie, że zrobili taki wypasiony mostek - znaczy że ważne sceny się tam będą działy. A co do tego Neimoidianina, to może to jest brat (klon) Dofine'a? ;-)

Nasi tam byli!!! No i bardzo fajnie, że zrobili taki wypasiony mostek - znaczy że ważne sceny się tam będą działy. A co do tego Neimoidianina, to może to jest brat (klon) Dofine'a?

teraz juz wiem, że jesli Sidious miewa w nocy koszmary, to bez wątpienia śnią mu się niebieskie albo zielone ekrany. ROTFL :D

Powiem jedno... MASA!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.