Zemsta Sithów

Wizualizacja E3 na planie oraz

StarWars.Com

Chyba najbardziej na zakończenie zdjęć czeka ILM, by móc zająć się pracą. Ale użycie cyfrowych technologii, a także nowoczesnych komputerów wspomaga ich pracę. Wczoraj jeszcze kręcono sceny w biurze Palpatine'a, między innymi z Yodą, który ma być tam dostawiony. Specjalnie dla niego szykowano trójwymiarową prezentację planu w komputerze, całość dzięki nowoczesnym technologiom jest robiona na laptopie. Sam gabinet Palpatine'a zostanie trochę rozbudowany względem AOTC, a to oznacza, że także i trójwymiarową prezentację planu trzeba rozbudować. Robienie tych rzeczy na miejscu, nie tylko zmniejsza potrzebny czas na zanimowanie wszystkiego, ale też da możliwość stworzenia jeszcze większej liczby szczegółów.

W innym miejscu Sonny Tilder przygotowuje głowy Neimoidian - Nute'a Gunraya, Rune Haako i jeszcze jednego. Tym razem system odpowiedzialny za ich mimikę będzie inny, bardziej zmechanizowany. Centrum będzie znajdować się na czubku głowy, w przypadku Nute'a i Haako będzie to zakryte specyficznymi nakryciami głowy. Póki co tylko maska Nute'a jest pomalowana, ale na razie nie będą potrzebni, przynajmniej przez najbliższe 4 tygodnie. Inną ważną zmianą jest użycie lateksu zamiast silikonu do produkcji masek.

Trwają też prace nad mimiką, w poprzednim tygodniu Silas Carson nagrał wypowiedzi Nute'a, które teraz są wykorzystywane do stworzenia odpowiedniej mimiki. Choć mimika - a co za tym idzie dialogi - będą w pewien sposób zaprogramowane, to jednak technicy będą na planie by móc reagować na grę aktorów. Przed zdjęciami jeszcze Lucas będzie musiał zaakceptować całość.

Do Sydney przybył też ulubieniec fanów Gungan - Ahmed Best, który był już przymierzyć kostium Jar Jara Binksa a także jego nowe ubranie. Choć Jar Jar jest generowany komputerowo, całość strojów i tak została przygotowana.Tagi: Ahmed Best (51) Hyperspace (147) Industrial Light & Magic (247) plan (92) Relacja (276) Silas Carson (28)

Komentarze (6)

Powstało nowe forum o LP
proszę wejść tam i się zalogować
pierwsze 2 osoby mogą stać się moderatorami w/w forum
( tzn. napisać na tym forum min. 10 postów)
adres tego forum to : http://34all.org/forum_watki.php?board=860
Z góry dziękuję za wejście tam i zalogowanie się !!!!!!

Oj nie pamietam żeby cokolwiek wychodziło szybciej , później to tak ale szybciej ;)

Widać że robota w Sydney idzie pełną parą... oby tak dalej... oby więcej newsów ;-) ... oby EIII wyszedł szybciej... ;]

nooo juz sie balem ze nie bedzie jar-jara. nie wiem czemu ale lubie tego palanta :)

"użycie lateksu zamiast silikonu" czyli przerzucają się ze sztucznych cycków na prezerwatywy???

Skoro było brawo dla Neimodian, to dodaje Brawo dla Jar Jara.........:)

Brawa dla Neimoidian - co prawda daję głowę, że zginą tym razem, ale z przyjemnością ich pooglądam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.