Zemsta Sithów

Kit Fisto w E3

StarWars.Com

Kit Fisto to przykład ile może zdziałać magia uśmiechu. Krótkie pojawienie się na Geonosis tego mistrza Jedi, przyniosło mu uwielbienie publiczności i sławę, a także powrót w finalnej odsłonie drugiej trylogii. Ósmego dnia zdjęć, Ben Cooke, nowy odtwórca tej roli testował maskę Kita. W Ataku Klonów tę rolę grał Zachariah Jensen. Cooke przywdziewał już różne maski, a to w serialu „Herkules”, a to w „Xenie”, a ostatnio także w „Władcy Pierścieni: Powrót Króla”. W E3 nie będzie próżnował i także przebierze się conajmniej kilka razy, tworząc kilka niezapomnianych postaci. Wśród tych postaci będzie też i Vader, a dokładniej Anakin, którego dublerem jest właśnie Cooke. Zagra też między innymi ochroniarza i kilka droidów. Cześć z jego ról zostanie jednak później zastąpiona przez postaci wygenerowane komputerowo. Niemniej jednak, Ben pozostanie w filmie, skryty pod maską Kita Fisto.
Cooke na razie przymierzał tylko maskę, którą wciąż poprawiały Kath Brown i Sophie Fleming z Warsztatu Stworów. Maska nie jest np. domalowana do końca, ale nie ma takiej potrzeby, bo Kit pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu na planie. Trwają też prace nad jego charakterystycznymi, wyłupiastymi oczyma. Ale i tak najtrudniej maluje się macki, te które są na głowie Kita. Ich ilość zostanie też trochę ograniczona, gdyż nie wszystkie są potrzebne – widziane na ekranie, a utrudniają pracę.
Tego dnia prace trwały też nad kostiumem Chewbaccy, który będzie nowy i trochę odmłodzony. W końcu Wookie bedzie miał dopiero 180 lat, a nie 200 ;). W sąsiednim departamencie droidów trwały prace nad R2-D2.
I kilka potencjalnych spoilerów W E3 zobaczymy kilka platform do lądowania, naliczono ich z dziesięć. Część z nich będzie filmowana tak, by wyglądały na różne. Jedną z nich użyto właśnie ósmego dnia, oczywiście otoczona zielonym ekranem, który wypełnią magicy z ILMu, tworząc niezapomniane krajobrazy Coruscant. A sama scena jest dość krótka, zawiera trochę ponad stronę scenariusza i jest to rozmowa dwóch Jedi – Anakina i Obi-wana. (koniec spoilera). Zdjęcia tego zakończono przed planem prawie półtorej godziny wcześniej.Tagi: Ben Cooke (2) Zach Jensen (7)

Komentarze (10)

Ja lubię Kita Fisto odkąd przeczytałem "Spisek na Cestusie". Gorąco polecam, tylko jestem siekaw z czyich rąk zginie?

Kit Fisto to kwaśny zawodnik :) w "Spisku na Cestusie" naparzał się z Obi-Wanem na bicza świetlnego :) (ale tylko tak na niby :P )

To ze wroci było jasne.W końcu Vader kogoś bedzie
musiał utłuc na tym EIII

przecież HAYDEN zagra VADERA, aktor grajacy FISTO wcieli się w ANAKINA kilka razy ( no moze VADERA, zobaczymy :) )

Wejdzie jakiś dubler w tej scenie.

To jak: jeśli Kit Fisto zginie z ręki Vadera, to aktor będzie musiał zagrać samego siebie dwa razy... walcząc z samym sobą...

Acha i nie wiem ile dni temu moze dwa moze jeden:D

Tego newsa kilka dni temu mniałem na SWE , ale nie tak rozwinietego !!!!! Bastion i tak zostanie królem:)

fajnie ale i tak KIT FISTO zginie z rąk VADERA :) ( no moze ANAKINA zobaczymy :D)

Qrde ten text z Vaderem mogłes sobie odpuscic bo już snuje domysły ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.