Zemsta Sithów

Peter Mayhew mówi o E3

TFN

W lipcowym magazynie UK LOK na stronach 40-47 pojawił się mały wywiad Robin Hail z Peterem Mayhew(który grał Chewiego w Klasycznych Epizodach Gwiezdnych Wojen oraz pojawi się w nowej odsłonie Sagi).
Peterowi zadano wiele pytań odnosnie przebywania na planie Starej Trylogii oraz grania z tak sławnymi aktorami jak Harrison Ford, Mark Hamill a także samym robotem R2D2. Później Robin weszła na temat Nowych filmów. Na stronie 49 Hail spytała Petera jak się czuje powaracając jako Chewbacca w Epizodzie 3. Mayhew mówi:”Jestem bardzo zadowolony z Epizodu 1 i 2. Lucas wykonał niewiarygodną robote. Jednak George zapewnił mnie, że Epizod 3 będzie przewyższać poprzednie dwa w akcji i opowiedzianej historii. Przeczytałem kilka stron scenariusza i zaczynam mu wierzyć. Jak zapewne wiesz nie każdy aktor dostaje cały scenariusz ale jedynie te strony w których ma odegrać swoją rolę. Nie przeczytałem jeszcze całosci, jedynie kilka stron mojej postaci.
[spoiler):George uprzedził mnie, że odegram bardzo ważną rolę w filmie. Dostarcze dwoje bliźniąt oraz będę brał udział w ogromniej bitwie między maszynami bojowymi. Niestety nie przeczytałem jeszcze tego w scenariuszu. Nie widziałem go w orginale. Lucas dał nam jedynie jego kopie w dniu zdjęć. George bardzo zmienił styl swojego pisania od czasu Orginalnej Trylogii. Jest smielszy w opisywaniu dialogów i chętniej ciągnie cała historie do przodu. Faktem jest, że otwierająca sceną akcji w filmie ma być ukazanie wielu Wookich na jednej z nowych planet, które ukażą się w Epizodzie 3„[koniec spoilera).
Następnie Robin pyta się Petera jak czuje się współpracując z aktorami z Nowej Trylogii. Peter mówi:”Nie miałem zbytnio okazji aby poznać ich bliżej, szczególnie Haydena. Jednak kiedy byłem na ranczu Lucasa dzień po premierze Ataku Klonów pojawił się tam również Christiansen. Po krótkiej rozmowie mogę stwierdzić, że jest to porządny facet”.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (885) Peter Mayhew (102)

Komentarze (9)

A tak wogóle to jak oni rozumieją ich język przecież wooki tylko wyje i nic więciej wszczepili wszystkim dekoder do głowy??!! :]

tiaaa, zaiste bardzo "orginalny" tekst ;P

W e6 futrzaki i w e3 futrzaki. Fajnie by było zobaczyć ojczystą planetę wookich. :)

No tak zgadza się Kashyyyk.

Kashyyk czy coś takiego.Nie za bardzo wiem.A co do tego tekstu,racja może być porządnym facetem.

Kashyyyk. Taaaak. Ciekawe jak będą wyglądać te drzewka (jeśli ta planetka będzie =)). Może by się wreszcie okazało czy dobrze sobie to wyobrażałem:)

Po krótkier rozmowie moze stwierzdzic ze to porzadny facet:). A co do jego roli to zapowada sie całkiem fajnie. Bedzie jakies bliznieta dostarczał(moze on zagra bociana). Jak ma byc duzo wookich to sie mówi moze pokaza rodzima planete Wookich. Fajnie by było zobaczyć tą planete(zapomniałem jak sie pisze)

To chodzi o TE bliźnięta ?! Czy może o jakieś inne ?!
A może to zwykła ściema ?!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.