The Mandalorian

Dokument o efektach specjalnych w pierwszym sezonie „The Mandalorian”

Tworzenie efektów specjalnych to skomplikowany zawód. Specjaliści z ILM zdradzili pewne sekrety swojej pracy. Filmik o animacji, efektach, scenografii także wirtualnej możecie zobaczyć poniżej.Drugi sezon serialu „The Mandalorian” zadebiutuje jesienią. Dwa pozostałe seriale mają kłopoty. W przypadku „Kenobiego” możliwe, że doczekamy się filmu, zaś zdjęcia do „Cassiana Andora” są opóźnione. Tak więc jedynym aktorskim serialem w tym roku pozostanie „The Mandalorian”.

Natomiast chodzą słuchy, że Disney+ ma wspaniały pomysł, by nakręcić zainteresowanie serialem „The Mandalorian” w Europie. Otóż odcinki mogą pojawiać się tam w odstępach. Czy tygodniowych, czy innych, czy po prostu komuś coś się pomyliło, na razie nie wiadomo (lub nie zostało to jeszcze zdradzone / ustalone). W każdym razie ciekawy tweet krąży po sieci.Natomiast jeśli chodzi o drugi sezon to pojawiają się plotki, że do obsaady dołączy Sasha Banks, znana gwiazda WWE.Swoją drogą ciekawe, czy podobne odstępy będą rozważane, gdy już Disney+ rozwinie swoje skrzydła w Polsce.Tagi: Disney+ (111) Plotki (1106) Serial aktorski (187) Serial o Cassianie Andorze (31) Serial o Obi-Wanie (15) The Mandalorian (160)

Komentarze (5)

Przyznać należy, że im "nieźle" (?) te wirtualne scenografie wychodzą, bo wielokrotnie bym dał sobie łapę uciąć, że to fizyczny set. A co do wypuszczania odcinków z przerwami... Kto chciał, to i tak już obejrzał.

No ale to nie kinematografia, lecz telewizja, hmmm, nawet nie telewizja. ~;)
W późniejszym newsie postulowałem odstęp miesięczny, a co!
U nas skrzydeł nie rozwinie, ale rozłoży. Się.

Główni aktorzy nie grają swoich ról, są jedynie głosem. Lokacje są już wyświetlane na ścianach. Źle się dzieje w kinematografii.

Filmik fajny, Yodzik na żywo i ściana są niesamowici.

Decyzja durna jak mało co. W takim razie po co płacić?

Nie mogę się doczekać Baby Yody i innych niespodzianek jakie zaserwują nam tfurcy! Cotygodniowa emisja jest strzałem w dziesiątkę pod względem nakręcania hajpu na kolejne odcinki! BĘDZIE JAZDA... ... ... zara czekaj...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.