Komiksy

Data ujawnienia Luminous i szczegóły ery High Republic

Po długiej ciszy medialnej na temat książkowo-komiksowego Projektu Luminous, fani zaczęli przypuszczać, że wbrew oświadczeniu na panelu Lucasfilmu podczas NYCC, szczegóły cyklu nie zostaną ujawnione w styczniu. Cóż, Michael Siglain mówił w październiku prawdę, ale z pewnego punktu widzenia.Bo właśnie dziś, a miesiąc się jeszcze przecież nie skończył, Lucasfilm rozesłał do mediów zaproszenia na prezentację Projektu Luminous, która odbędzie się 24.02. Pierwszy ujawnił to dziennikarz z należącej do Disneya telewizji ABC. Wygląda na to, że wtedy szczegóły serii pozna dosyć szerokie grono, miejmy nadzieję, że my także.

Warto ponownie odnieść się też do starych plotek. Wszyscy są już niemal pewni, że to właśnie w nieznanym okresie High Republic będzie umieszczony Luminous, a bardzo możliwe, że także gra i kolejne filmy. Trochę więcej światła rzucił na sprawę drugi zeszyt komiksu „Star Wars” Charlesa Soule'a. W erze High Republic galaktyka nie była jeszcze odpowiednio zbadana, wiele trudności sprawiało poruszanie się po Zewnętrznych Rubieżach, które były wtedy wyjątkowo niebezpieczne. Zbudowano więc olbrzymią stację, z której nadawano sygnał kierujący ruchem kosmicznym. Był to także okres zakrojonej na szeroką skalę ekspansji Zakonu Jedi. Można z tego wywnioskować, że najpewniej seria nie będzie eksplorować Nieznanych Regionów, ale za to opowie o odkrywaniu Zewnętrznych Rubieży.Tagi: Charles Soule (77) Michael Siglain (17) Plotki (1106) The High Republic (Project Luminous) (19)

Komentarze (7)

Jakoś nie wierzę, że firma na L., pod skrzydłami korporacji na D., potrafi zrobić coś sensownego interdyscylinarnie.

jeśli zrobią coś w "old republic", a nie po SW9, to ja podziękuję

Byle to był spory projekt, który z rozmachem puszczą na cały świat. Wtedy jest szansa, że dadzą to u nas w kooperacji Egmont/Uruboros.

A na prezentacji pokażą datę innej prezentacji, po czym w ogłoszeniu rozesłanym do internetu napiszą, że przesuwają ją o parę miesięcy :D

Hehehe, no to luty ... jak to mówią, idzie luty okuj buty :P

Zewnętrzne Rubieże hmmmm zapowiada się ciekawie

No czego się czepiasz, ujawnili!

IMO wieczorem mogą jeszcze coś rzucić.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.