Skywalker. Odrodzenie

Drugi weekend „Skywalker. Odrodzenie” za nami

Drugi weekend „Skywalker. Odrodzenie” za nami. Obecnie film w skali globu zarobił już 725,5 milionów USD i ma spore szansę dobić do miliarda. Co więcej, drugi weekend w Stanach to dochód rzędu 72,3 milionów USD. Spadek o 59,2 %. Sumarycznie w Stanach film ma już 362 miliony USD.

Trudno nie zauważyć, że goni tym samym VIII Epizod. Drugi weekend „Ostatniego Jedi” w Stanach to 71,5 miliona USD (i spadek o 67,5 %). Film wówczas miał 368 milionów USD. Jeśli to tempo by się utrzymało, film Abramsa powinien przegonić dzieło Johnsona już niebawem. Ale jest jeden mały kłopot, z którym IX Epizod będzie musiał się zmierzyć. Inaczej ułożone były święta Bożego Narodzenia względem premiery. „Skywalker. Odrodzenie” już wykorzystał świąteczną premię. W analogicznym okresie, „Ostatni Jedi” był wciąż przed nią. Co więcej Nowy Rok również wiązał się z długim weekendem. Tym razem 1 stycznia wypada w środę.

Natomiast jeśli szukacie smaczków w „Skywalker. Odrodzenie” to szukajcie następujących osób. Mark Hamill podkłada głos Boolio na samym początku filmu. John Williams jest barmanem na Kijimi. Na tej planecie, wkrótce po wylądowaniu tam naszych bohaterów widać też mężczyznę, chyba cyborga, którego gra Kevin Smith.

Zaś w sieci pojawiła się szalona plotka, fanowska teoria. Otóż jakoby pod koniec filmu Rey miałaby być w ciąży i nosić bliźnięta Skywalkerów, zaś ojcem miałby być Kylo Ren. Skoro mógł jej przekazywać przedmioty, to właściwie wiele tam mogło się wydarzyć. Cóż z pewnością fani Reylo będą mieli teraz mieli zajęcie na kilka kolejnych seansów.Tagi: Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (349) Epizod VIII: Ostatni Jedi (495) J. J. Abrams (493) John Williams (387) Kevin Smith (33) Mark Hamill (345) Rian Johnson (291)

Komentarze (10)

Bez kitu! Też miałam wrażenie, że w ostateniej scenie jest w ciąży! xD

Mieliśmy już poród w SW (dlatego kocham papę). Jeżeli Disney chce się zbliżyć chociażby trochę do tego poziomu, musi dawać takie rzeczy, a nie ciągle piu piu ;)
PS Bardzo chętnie obejrzałbym podobną scenę w wykonaniu Daisy Ridley.

Eee tam, bliźnięta już były, czas na trojaczki, czworaczki albo przynajmniej raczki w koprze z masłem.

"Rey miałaby być w ciąży" :D

@AJ
Ja jestem reprezentantem teorii, że już Hera poczęła.. przy pomocy Mocy :D

Ja właśnie wróciłem z seansu nr 8 i chciałem pozdrowić wszystkich fanów Star Wars. Więc... pozdrawiam :D

Film mega zawirował światem SW

Niech zarabia! Zasłużone dochody! :)

Szkoda że TLJ skończyło ledwie na 1,3+ mld.

Świąteczne obżarstwo źle wpływa na tworzenie fanowskich teorii :D ... czy jest gdzieś kres tego szaleństwa ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.