Gry komputerowe

Star Wars Jedi: Upadły Zakon -RecenzjaPrzez ostatnie tygodnie towarzyszyliśmy Calowi w podróży przez Galaktykę w jego misji ocalenia zakonu Jedi. Jak nam się podobało? Zapraszamy do naszej recenzji.Tagi: Electronic Arts (125) Jedi: Fallen Order (43)

Komentarze (14)

Gram mi się bardzo podoba. Nie jest idealna i na pewno dałoby się ją bardziej rozbudować o elementy RPG np. minigierki, ulepszenia statku czy misje poboczne, ale jest to świetna platforma do rozbudowy kolejnych części. Moja recka na yt tutaj: https://youtu.be/1h4CDVYfMEE

No dokładnie. ~:D
A Trampek to był śmieszny pancerwagen (pionowa szyba z widokiem jak z Rudego). ~:) Trochę się takim turlałem.

Finster Vater
On boi się zagrać, bo musiałby chwalić, a to zaburzyłoby jego malkontenckie "feng shui" XD

:D

@SW-Yogurt, Ty byś zagrał w końcu, bo warto. A że nie tanie... twnie to były trabanty z DDR.

Klimat i cała gwiezdnowojenność tej gry jest najwyższych lotów.

Mechanika, głównie zapisów, ale i całej gry trochę kuleje, ale i tak jest to najlepsza gra od czasów KotORa 2

Za drogie. ~:P

10/10 ♥

Muchas gracias :)

Ten pan, pode mną, to bardzo mądrze napisał, polecam.

Jeszcze nie ograłem, dopiero na gwiazdkę. Ale jako "nałogowy" gracz, powiem, że to najlepsze SW jakie mogliśmy dostać na obecny czas. Jeszcze niedawno, było raczej pewne, że jesteśmy w d*pie. EA miało swoje chore koncepcje, w których to "single" było martwe. Na zawsze właściwie.
Zbieg różnych sprzyjających sobie okoliczności sprawił, że dostaliśmy "Fallen Order", w iście ekspresowym tempie jak na topkowy tytuł. Doskonała sprzedaż i opinie o samej grze, rozjechały EA korpo-ludkom główki i wygumkowały tabelki kwartalne. I dobrze.
Karty są na stole, otwarte opcje także. Niech Respawn zrobi sikłel, albo i trzy gry. Wcześniej spodziewajmy się dodatków. Tak powinno być.

Dalej, EA Motive niech da w końcu jakieś info odnośnie tego, nad czym pracują, bo kolejnym tytułem SW ma być właśnie projekt od "montrealczyków". W tym roku na info raczej się nie doczekamy, ale początek nowego powinien w końcu przynieść jakieś konkrety. Chociażby zajawkę zajawki :P.

Remastery, w przyszłym roku mamy dostać "fan favorites` games. O jakich tytułach jest mowa ?, tego wciąż nie wiadomo. Rozum podpowiada chociażby pierwszego "Kotora", albo któregoś "JK". Bo i co innego można remasterować starwarsowo ?. Mowa jest o tych ulubionych przez fanów grach, więc ?.

Taka recenzja trochę na kolanie pisana, aby dopełnić formalności związanych z otrzymaniem jej od EA ;)

Nie grałem ale daję 9/10 w ciemno.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.