Gry komputerowe

Star Wars Jedi: Fallen Order na nowym materialeWygląda na to, że promocja Fallen Order ruszyła pełną parą. Po fragmentach rozgrywki i pierwszych reakcjach na grę, otrzymujemy kolejne materiały z nią związane, a wszystko w kilkudniowych odstępach czasu. To miła odmiana po wcześniejszych długich miesiącach ciszy. Tym razem twórcy udostępnili krótki filmik pokazujący proces tworzenia robota, który będzie nam towarzyszył w czasie rozgrywki.Deweloperzy nie są już też tak tajemniczy jak wcześniej, chętnie rozmawiają o grze. Blair Brown rozmawiał z dziennikarzem US Gamera i zdradził, że chociaż w produkcji przyjdzie na zwiedzić bardzo rozległe światy, to pozbawiona jest ona możliwości szybkiej podróży.

„Duża część gry to przejścia, powrotne przejścia i eksploracja. Brak szybkiej podróży zachęca gracza do zejścia z utartych ścieżek, znalezienia szybkich tras i opanowania lokacji. Również w trakcie przygody zobaczysz pewne rzeczy, których nie zobaczyłbyś, gdybyś za każdym razem szybko poruszał się po wyznaczonej ścieżce.”Premiera gry już 15 listopada na Playstation 4, XBOX One i PC.Tagi: Jedi: Fallen Order (43)

Komentarze (3)

Chciałbym żeby gra osiągnęła sukces, bo zapowiada się przynajmniej dobra produkcja. A sukces finansowy przełoży się na dalsze plany EA w produkcji gier single.

Dali radę z tym droidem, BB-8 nie przebija, ale lepszy niż D-O z E9.
Jeszcze 22 dni, nie mogę się doczekać!

I on nie ma żadnego manipulatora?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.