Książki

YT-1300 Millennium Falcon: Owner`s Workshop ManualYT-1300 Millennium Falcon: Owner`s Workshop Manual

Modified Corellian Freighter

Nietypowa publikacja wydawnictwa Haynes, znanego głównie z wydania podręczników do obsługi samochodów. Tym razem dostajemy do rąk również instrukcję obsługi, ale… najsłynniejszego pojazdu z Odległej Galaktyki – Sokoła Milenium. Publikacja, powstała przy współpracy z Lucasfilm LTD jest nowym, uzupełnionym wydaniem starszej publikacji. Oprócz podstawowych informacji o rodzajach i odmianach frachtowców typu YT-1300, możliwych modyfikacjach i zastosowaniach, konfiguracjach oraz opcjach, znajdziemy tutaj też najnowsze wiadomości o wariancie Lando Carlisiana. Szczegółowe plany pozwalają porównać wersje i zauważyć zmiany poczynione przez Hana, jak choćby zmianę lokalizacji „odświeżacza”.

W kolejnej części szczegółowo omówiono wszystkie aspekty związane z eksploatacją i pilotowaniem „Sokoła”- szczegóły konstrukcji kokpitu, systemu nawigacyjnego, napędu konwencjonalnego i hipernapędu, systemu antygrawitacji, opancerzenia, tarcz, uzbrojenia itp. Przydatne informacje jak pilotować frachtowiec, korzystać z grawitacji mijanych planet, unikać promienia ściągającego gwiezdnych niszczycieli i wiele innych cennych porad, z którymi powinien zapoznać się każdy posiadacz tego typu pojazdu kosmicznego.

Książka godna polecenia dla wszystkich fanów Star Wars, a dla miłośników Sokoła Milenium pozycja wręcz obowiązkowa.AutorRyder Windham, Chris Reiff, Chriss Trevas

ISBN 978-1-683383-528-8

Wydawnictwo: Haynes Publishing / Lucasfilm LTD

Oprawa twarda; 125 stron. Język angielski.Tagi: Chris Reiff (8) Chris Trevas (22) Han Solo (spin-off) (339) Haynes Publishing (3) Lucasfilm (520) Ryder Windham (102) Sokół Millennium (64)

Komentarze (9)

Nestor - smutne, że nawet starzy bastionowi wyjadacze nie skumali żartu SW-Yogurta i musiał się tłumaczyć, ale jak widać na nic się to zdało XDD

Finster napisał już 36 newsów, a wy dopiero teraz zauważyliście? LOLZ... koledzy...

Jasne że słupy, HAL pomagał nawet wyznaczyć kurs L3.

Tego na górze znam, więc się nie pytam kto napisał notkę. Tych na końcu nie znam, więc uznałem, że to słupy, a podręcznik mógł napisać znany mi posiadać pierwszego prywatnego Sokoła.

A nie, notkę. Autorzy są wymienieni na końcu.

Jam to, nie chwaląc się, napisał:P

HAL to napisał?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.