Komiksy

Celebration Chicago 2019: „Target Vader” - Marvel zapowiada nowy komiks

Na konkretniejsze zapowiedzi wydawnicze musimy chyba poczekać do jutra, ale coś tam zostało już zapowiedziane. To nowa miniseria komiksowa „Target Vader”, której scenarzystą jest Robbie Thompson. Rysunki stworzy Marc Laming. Pierwszy z sześciu zeszytów zadebiutuje w lipcu.

Seria dotyczy zespołu łotrów pod przywództwem Valance'a (postać ze starych komiksów Marvela, do kanonu wróciła w „Han Solo: Imperial Cadet”), którzy wzięli sobie na cel wyeliminowanie Dartha Vadera.Dowiedzieliśmy się również czegoś o komiksach, które już czytaliśmy. W „Darth Vader: Dark Lord of the Sith” pojawiają się elementy z „Jedi: Fallen Order” i „Vader: Immortal”. Do tego drugiego nawiązuje też „Tales from Vader's Castle”.Tagi: Darth Vader (2017) (35) Jedi: Fallen Order (21) Marc Laming (12) Robbie Thompson (6) Tales from Vader`s Castle (2018) (2) Target Vader (2019) (2) Vader Immortal (7) zapowiedzi komiksowe (65)

Komentarze (8)

Ten cyborg na okładce przypomina mi tego zabójcę z Marveli. Może będzie jakieś nawiązanie jak z Jaxxem?

Zieeeeeeew, ile można wałkować temat polowania i zamachów na Vadera? I tak wiadomo, jak się takie historie kończą, więc po co?

Nie było krótkiego arcu o takim tytule w starych "Empire" od DH?

wincyj vadera, prawie nic o nim nie ma w nowym kanonie

Vader, to miał ciężkie życie. Nic, tylko cały czas chcieli go zabić. I za co? Za tych kilku szczyli, z których wyrośli by zakłamani Jedi? Czy za tych niekompetentnych impków? Zwykłych ludków Vader nie ruszał, bo ich nie zauważał.

Super [2]

Super, wydawajcie jeszcze więcej komiksów Marvel, abym miał coraz większe zaległości! :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.