Skywalker. Odrodzenie

Tytuł i zwiastun Epizodu IX poznamy już 12 kwietnia?

Ciekawe rzeczy dzieją się z Epizodem IX. Po pierwsze już oficjalnie zapowiedziano panel o tym filmie na Celebration. Na razie nie ma tytułu. Zapewne poznamy go w piątek 12 kwietnia. J.J. Abrams będzie w Chicago. Co jeszcze? To chyba ten moment w którym poza tytułem możemy spodziewać się zwiastuna.Oscar Isaac ponownie wypowiadał się o Epizodzie IX i znów podkreśla, że jego zdaniem ten film jest kulminacją całej sagi Skywalkerów, wszystkich dziewięciu filmów. Czy wyklucza tym samym kolejne filmy z nowymi postaciami jak Rey czy BB-8? Raczej nie, ale dziś chyba nie ma na nie planów.

Oscar mówił także o tym, że tego samego dnia, w którym kończył pracę na planie, był to też ostatni dzień zdjęciowy Anthony’ego Danielsa. Zdaniem Isaaca, Daniels był bardzo zadowolony z pracy przy Epizodzie IX, zwłaszcza, że miał tym razem dużo fajnych rzeczy do zagrania. Czyżby więcej C-3PO? Zobaczymy. Oscar wspominał także Carrie Fisher zapewniając, że jej duch był obecny na planie. W pewnym sensie była nim też Billie Lourd, która ponownie wcieliła się w rolę porucznik Connix.

Pojawiają się też nowe przecieki. Pierwszy raczej jest fałszywką. Jakoby wyciekł tytuł Epizodu IX z materiałów marketingowych. Brzmi on „The Only Hope”.Drugi jest jeszcze ciekawszy. Otóż można wygrać hełm z Epizodu IX, rejestrując się tutaj i płacąc 10 GBP. Hełm jest podpisany przez Abramsa, Kathleen Kennedy, Johna Boyegę, Daisy Ridley i Adama Drivera. Gratka dla kolekcjonerów, ale nie tylko. Na twitterze pojawił się filmik z tym hełmem, reklamujący tę loterię.To wystarczyło, by fani zrobili screeny i porównali hełmy z dwoma poprzednimi Epizodami. Wynik? Otóż podobno nie było redesignu hełmów od czasu „Ostatniego Jedi”.Na koniec jeszcze wracamy do kwestii Matta Smitha. W sieci można znaleźć wywiad z Richardem E. Grantem w którym wspomina on pracę z Mattem Smithem. Dziennikarz opisał, że obaj mieli szansę spotkać się ponownie na planie Epizodu IX. Jedni traktują to jako potwierdzenie, inni podchodzą do tego z rezerwą. Zobaczymy, może już na Celebration.Tagi: Adam Driver (126) Anthony Daniels (195) Billie Lourd (43) Carrie Fisher (343) Celebration (408) Daisy Ridley (219) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (350) Epizod VIII: Ostatni Jedi (495) J. J. Abrams (493) John Boyega (213) Kathleen Kennedy (345) Matt Smith (18) Oscar Isaac (160) Richard E. Grant (20)

Komentarze (25)

Ja spotkałem się z innym przeciekiem dotyczącym tytułu. "The New Order" - to również miałoby sens, bo przecież o to chodzi żeby ten Zakon jakoś odbudować, tym razem zrobić to dobrze.

Ciekawe, czy te "pacie" da się zmyć z hełmu?

No to czekamy.

No w mózg :D, tak jak napisałem, nic ponadto, żeby się nie pogrążyć ;)

@AJ73
W mózg, powiadasz? ;)

Ep.IX 10/10.

Szczerze powiem, to bardziej czekam na to, co tam Respawn pokaże - najpierw trailer, a potem gameplay z "Fallen Order". Nie mogę się doczekać :). Teaser do Ep.9 będzie trwał zapewne te dwie minuty z paroma sekundami i wszystko. Pewnie J.J. zapowie na sam koniec, publika dostanie gorączki - "Bastion" zapewne też :D, i to wszystko.
No, chyba, że dostaniemy pełny zwiastun, ale to chyba za wcześnie jest ?. W sumie, to ciekawsze od teasera mogą być zapowiedzi Disneya co do przyszłych filmów. No i nie zapominajmy, że "Mandalorian" też będzie obecny na Celebration - w postaci zwiastuna także.

Także, tego, jakoś hajpu na ten teaser do Ep.9 nie mam, aczkolwiek zakładam, że jak już będzie, to i hajp ponownie będzie. No, a jak pokażą jeszcze i Keri w zwiastunie, to w ogóle w mózg pójdzie, że hej :D ...

A co w tym dziwnego, że "już" 12 kwietnia? Przecież Celebration zaczyna się 11.04.

Już 12 kwietnia?
To jakieś jaja są...

To byłby idealny news na 1 kwietnia. IDEALNY TORLIING :D

@Evening Star: Niby tak, ale nawet najlepszy (z resztą czy da się w ten sposób obiektywnie ocenić czy jest dobry?) tytuł nie ma wpływu na jakość filmu ;) ale już jakiś fragment chętnie bym zobaczył, chociaż to nie to samo, co przed TFA, gdy w ogóle nie było wiadomo czego się spodziewać pod względem wizualnym, teraz już mamy jakieś podstawy jak to może wyglądać :)

Żądam większej różnorodności hełmów!

Absurdalne jest to że był redesigne w części VIII, niby kiedy nastąpił inne universe skoro VIII zaczyna się zaraz po VII?

"Prawdziwy hejter nigdy nie założy hełmu podpisanego przez K.K" - Ja myślę, że nie tylko hejter. Niezależnie od tego, kto ma jaką opinię na temat KK, to jest tylko producent. Od kiedy to producenci są gwiazdami? Myślę, że wiele osób zastanawia dziwna moda (i mowa tutaj nie tylko o KK) na lansowanie producentów. O ile samych producentów potrafię zrozumieć, w końcu lans, to odbiorców popkultury kompletnie nie rozumiem. Jeżeli ktokolwiek na lans zasługuje to scenarzyści i montażyści. A nie jakiś producent :(

Ale żyjemy w dziwnym świecie, w którym twórca stron WWW umiera w samotności, mało kto wie kim był i że umarł, a śmierć marketingowca celebruje się jakby umarł jakiś antyczny heros :(

Epizod 10 - 9/9 ❤️

@Finster Żadnego przesuwania premiery! Już chcę mieć ten film za sobą xD

@rebelyell czymś się trzeba do grudnia posiłkować.

@Evening - najgorzej, że karzą czekać na film do grudnia (o ile nie przesuną premiery)

Kij z teaserem, ja się samego filmu nie mogę doczekać - co mi z tytułu? >_< :P

Droczy się, i tyle ;)

@Evening Star
Człowieku, nie irytuj się! ;)

"The Only Hope" tak samo prawdopodobne, jak "Keri Revenge" ... XD

Jak każą mi czekać na teaser do 04.05 to....

Prawdziwy hejter nigdy nie założy hełmu podpisanego przez K.K :D

Epizod 9 - 10/10

Szkoda, że nie 11 dni wcześniej. ~;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.