Przyszłe filmy

Nie będzie filmów Star Wars dedykowanych dla Disney+W ciągu ostatniego półtora roku zapowiedziano kilka produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen nad którymi będzie pracował Lucasfilm. Wśród nich jest seria filmów autorstwa Davida Benioffa i D.B. Weissa (news) oraz trylogia Riana Johnsona (news). W tym czasie ogłaszanych było coraz więcej informacji związanych z platformą Disney+, również dotyczące tego, że Disney będzie produkował filmy na swoją platformę. W związku z tym zaczęły pojawiać się spekulacje na temat tego czy wśród nich znajdą się również filmy Star Wars i czy może któraś z już zapowiedzianych produkcji będzie na nią dedykowana. W wywiadzie dla Barron's Bob Iger rozwiał wątpliwości na ten temat. Wg Boba filmy, które tworzą są zbyt drogie w produkcji i niosą ze sobą za dużą szansę na świetny wynik kinowy, aby wypuszczać je bezpośrednio na platformę streamingową. Nie planują w związku z tym robić filmów Star Wars na nią, poczynią natomiast znaczne inwestycje w seriale telewizyjne.Tagi: Bob Iger (123) D.B. Weiss (27) David Benioff (27) Disney+ (42) Lucasfilm (512) Rian Johnson (257)

Komentarze (15)

Za dużo tych platform streamingowych. Wiele osób znało Clone Warsy, bo były i w TVP i na Pulsie. A teraz zysk przesłania pewne rzeczy. Obojętne jest mi czy na Disney + będzie coś ze SW czy nie. Dla to, Netflix itp to kolejna forma zysku na elementach ludzkiego życia.

I bardzo dobrze

I bardzo dobrze planują.

To zależy, gdyby chcieli zrobić serialik w stylu, jak cinematiki do Old Republic, to by się szybko z kaski wypstrykali.

no chyba logiczne jesli to maja byc produkcje z budzetem 300mln. do tv do kręcą jakieś gówienka za max 20.

Bob Iger to trekkie, sabotuje SW od początku :)

Jeszcze tylko niech pan Bob wyśle pana Riana w /dev/null i świat stanie się piękniejszy.

No i super!

A to ktoś uważał, że będzie inaczej :D ? Jak chcą kontynuować tą markę to muszą to robić w kinie, chociażby dla tego, że jak rzucają na to sporo kasy to dobrze, żeby każdy mógł to zobaczyć i jak nie zarobi to chociażby wyjdą na zero. Dedykowane platformy taki zasięg ucinają.

I bardzo dobrze. Filmy w kinie muszą być.

Iger to nasz człowiek ;)

Alleluja!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.