Star Wars TV

Produkcja serialu o Cassianie rozpocznie się w październiku

Serial o Cassianie Andorze, który ma się pojawić na platformie Disney+ na razie został jedynie zapowiedziany. Oznajmiono, iż zagra w nim Diego Luna i od tego czasu oficjalne źródła milczą. Teraz „Production Weekly” podało jedną istotną informację. Produkcja ruszy w październiku.To znaczy tylko tyle, że Disney dość dobrze planuje rozbudowę swojej platformy. Na Disney+ na początku zobaczymy nowe odcinki „Wojen klonów” oraz serial „The Mandalorian”, zaś na Cassiana będziemy musieli sobie poczekać do 2020. I to prawdopodobnie aż do jesieni, bo jak widać zamierzają używać mniej więcej podobnego terminarza jak przy „The Mandalorian”.

Czyli wysypu krótkich newsów o obsadzie możemy się spodziewać na koniec tego roku.

Na razie z nieoficjalnych źródeł wiemy, że prócz Luny prawdopodobnie wróci też Alan Tudyk jako K-2SO, zaś za produkcję serialu ma odpowiadać Stephen Schiff. Obie informacje jednak nie zostały jeszcze potwierdzone. Liczymy, że pewne szczegóły zostaną upublicznione na Star Wars Celebration w kwietniu.Tagi: Alan Tudyk (51) Celebration (406) Diego Luna (59) Disney+ (47) Serial o Cassianie Andorze (19) The Clone Wars (1261) The Mandalorian (62)

Komentarze (14)

Najciekawsza postać pod względem... nie wiem... wyglądu? Nie oceniam. Resztę sobie doczytałem na Ossusie. No taki casual rebel.

Star Wars ogólnie #nikogo

Ten serial ogólnie #nikogo

+ od D? Zobaczymy.

Czy to znaczy, że jednak wydam $ na jakiegoś +? Od D.? Frapujące.

Dla mnie to najciekawsza postać pozytywna w R1, no i dużym plusem jest jego side-kick K-2SO :D

rozumiem*

(nie wiem dlaczego napisałem "rozumię" :P

Osobiście nie rozumię fejmu na Boba Fett, a tymbardziej Cassiana ;] tymbardziej, że wiemy jak skończył w R1.

Tradycyjnie, zamiast zrobić konkret o Sith`ach, albo czasach KotOR`a to Disney papra się z "nieciekawymi" tematami. Jeżeli dla fana jest to "nieciekawy" temat, to jaki jest dla niedzielnego widza? Pisałem kilkukrotnie o SOLO, że film niepotrzebny etc bo to też raczej średnia tematyka - i co? Jak skończył? ;]

ten serial chyba będzie średni.. mimo sentymentu do ANH to en okres jest dla mnie wykorzystany aż nadto . Mando dzieje się w okresie który mnie nie interesuje ale Przez ten serial to się może zmienić. zamiast cassiana wolałbym serial w czasach z przed TPM na przykład ;p

To ludzie aż tak pokochali Cassiana, że trzeba o nim serial robić? Rouge One mi się podobał ale akurat Cassian był tam najmniej interesującą postacią. Bardziej pasowałby jako epizodyczna postać w Rebelsach/ewentualnie stały członek załogi, a nie główna rola w serialu aktorskim. Z resztą znów odgrzewany kotlet z okresem przed ANH, zamiast zrobić coś nowego jak ten Mandalorian. Pewnie się okaże, że Cassian to kolega Hana i brat przyrodni Qi`ry, który w wieku 6 lat był szkolony przez Woodyego Harrelsona. Jednak nie spodobała mu się złodziejka więc postanowił walczyć o "większą sprawę". Dołączył więc do rebelii rozpalać dalej jej "iskrę" i to on potem to paliwo odbierał od Enfys Nest.

Spokojnie, jeszcze zdążą to anulować. xD

Bedzie sie dublowal z drugim sezonem Mandaloriana? No chyba ze mysla skonczyc go na pierwszym sezonie...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.