Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 1x04 w Polsce i #5 w USA

Różne

W ten weekend czekają nas kolejne odcinki serialu „Ruch Oporu”. W Polsce zadebiutuje „Fuel for the Fire” w sobotę o godzinie 9:29. Powtórki o 17:00 i w niedzielę o 7:00 i 22:00.

Kaz zaprzyjaźnia się z wyścigowcem o imieniu Rucklin, który zmusza go, by zabrał trochę rzadkiego i niebezpiecznego hiperpaliwa ukrytego w biurze Yeagera.W Stanach zaś będzie miał swą premierę odcinek „The Hight Tower” i jest to pierwszy nowy epizod od dłuższego czasu, gdyż wcześniejsze pokazano wszystkie naraz w aplikacjach na żądanie. Poniżej fragment, a obrazki można zobaczyć na Jedi News.

Najwyższy Porządek z tajemniczych powodów przybywa na platformę, więc Kaz i BB-8 postanawiają wkraść się do wieży, by dowiedzieć się czego chcą jego przedstawiciele.Przed nami także kolejna „Bucket's List”, czyli spis niektórych ciekawostek z poprzedniego odcinka. Są one również dostępne w naszych przewodnikach po epizodach. I podobno „Resistance Rewind” z poprzedniego tygodnia (te o obcych) dotyczy odcinka „Fuel for the Fire”, więc kolejny filmik zamieścimy w przyszłym tygodniu.


Bucket's List: "Fuel for the Fire" - Star Wars Resistance on Disney Video


Dzięki stronie prasowej Disneya poznaliśmy opisy odcinków na listopad. Ostatni z nich jest nieco spoilerowy.

  • Odc. 1x06 - „The Children from Tehar” - 4 listopada - Kaz poszukuje dwojga dzieci za okrągłą sumkę. Odkrywa jednak, że Najwyższy Porządek również ich szuka. Usłyszymy tu Gwendoline Christie w roli Phasmy.

  • Odc. 1x07 - „Signal from Sector Six” - 11 listopada - Podczas rutynowych ćwiczeń sygnał z prośbą o pomoc wysyła Kaza i Poego na uszkodzony statek z dziwnymi formami życia na pokładzie.

  • Odc. 1x08 - „Synara's Score” - 18 listopada - Podczas naprawiania ważnego elementu obrony stacji Kaz zaprzyjaźnia się z tajemniczą Synarą i zostaje zaatakowany przez piratów. Znów zobaczymy tu Orkę i Fliksa.

  • Odc. 1x09 - „The Platform Classic” - 25 listopada -(Spoiler):Nadchodzący wyścig staje się dla Yeagera okazją do ponownego spotkania się z dawno niewidzianym bratem Marcusem, który musi spłacić dług wobec organizacji przestępczej.(Koniec Spoilera)

Zapraszamy do dyskusji na forum o „Fuel for the Fire” i „The High Tower”.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (145)

Komentarze (5)

To ile lat ma ten cały Kazmir? Będzie z 10? ~:P
Za to końcówkę totalnie zjechał niejaki BB-8. ~:(

Czekam.

"Resistance" 10/10 💗

mkn->
Spoiler jest taki, że to początek spoilera #winaDozy koniec spoilera

No w końcu w weekend będzie nowy odcinek! :)
Przestaję oglądać zapowiedzi i czytać opisy odcinków, bo na tym etapie trzeba zacząć unikać spoilerów.

Wydaje się, że od "The High Tower" akcja w końcu nabierze tempa.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.