Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 1x03 w Polsce i #4 w USA [Aktualizacja]

Różne

W ten weekend czekają nas kolejne odcinki serialu „Ruch Oporu”. W Polsce zadebiutuje „The Triple Dark” w sobotę o godzinie 9:29. Powtórki o 17:00 i w niedzielę o 7:00 i 22:00.

Kaz i BB-8 odkrywają informację o nieuchronnym ataku piratów i muszą znaleźć sposób, by go powstrzymać.W Stanach zaś będzie miał swą telewizyjną premierę odcinek „Fuel for the Fire”. Można go było oglądać wcześniej w aplikacjach na żądanie. Poniżej fragment, a obrazki można zobaczyć na Jedi News.

Kaz zaprzyjaźnia się z wyścigowcem o imieniu Rucklin, który zmusza go, by zabrał trochę rzadkiego i niebezpiecznego hiperpaliwa ukrytego w biurze Yeagera.Przed nami także kolejna „Bucket's List”, czyli spis niektórych ciekawostek z poprzedniego odcinka. Są one również dostępne w naszych przewodnikach po epizodach. W tym tygodniu nie pokazało się „Resistance Rewind”.Na Twitterze Disney zaczyna wstawiać filmiki, w których można zobaczyć fragmenty przyszłych epizodów. Mamy zatem te z pytaniami dotyczącymi Poego i BB-8, a także klip z kapitanem Dozą, w którym pada pytanie, po której stronie opowiada się właściciel Colossusa.ScreenRant ma ciekawy artykuł o statkach z serialu. A skoro w temacie animacji jesteśmy, to Tracy zdradziła, że na razie nie ma planów na kolejne odcinki „Sił przeznaczenia”, co stoi w sprzecznością z tym, co mówiła Vanessa Marshall. Czas pokaże.Aktualizacja

A jednak Oficjalna wstawiła najnowszy „Resistance Rewind”, w którym ekipa mówi o obcych - a konkretnie o dwóch. Josh Brener jeszcze raz podkreśla, że Neeku jest bardzo optymistyczny i potrafi każdego pocieszyć. Amy Beth Christenson zaprojektowała wielu nowych obcych, ale w serialu pojawia się też sporo starych ras ze wszystkich er Sagi. Jej ulibionym kosmitą jest Chadra-Fan, czyli Orka. Bobby Moynihan mówi, że w duecie Flix-Orka to ten pierwszy jest mózgiem całej operacji, natomiast drugi to „gruby, mały świnionietoperz”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Triple Dark” i „Fuel for the Fire”.Tagi: Amy Beth Christenson (17) Bobby Moynihan (16) Josh Brener (11) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (145) Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (60) Tracy Cannobio (34)

Komentarze (9)

Powtórka w piątek, ale o 16:29, a że wróciłem z pracy o 16:55, to wypada zacytować Stefana "Siarę" Siarzewskiego: "No i w p.*, i wylądował, i cały misterny plan też w p.*." ~:/

"Resistance" 10/10 💗

A mi przepadł. ~:( Jeśli nadal powtarzają w piątek o 17, to może się załapię.

The Triple Dark to imho najlepszy z 3(4) dotychczasowych odcinków.

Jest tak jak mówi anonim.

Jako serial jest podane Star Wars: Resistence, ale jako organizacja wewnątrz uniwersum to jest Ruch Oporu. Chodzi o zwykły TM, nic więcej zapewne.

W pilocie było "Ruch Oporu".

W reklamowkach n Disney XD lektor czyta tytul serialu Star Wars Resistance a nie Ruch Oporu, wiec jak to z tym tytulem jest?

Kaz zaprzyjaźnia się z wyścigowcem o imieniu Malfoy...

Fajnie wyglądają te zapowiedzi kolejnych epizodów, wydaje się, że akcja w końcu się tam rozkręci.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.