Skywalker. Odrodzenie

Plotki o zwiastunie, zdjęciach, nowych-starych lokacjach i powrotach

Dziś kolejna partia plotek o Epizodzie IX. Trochę się tego nazbierało, ale zaczynamy od nowych zdjęć z okolic Pinewood czyli Black Forest. Pochodzą one z MakingStarWars. Jest tu także nowy X-wing.Atmosfera na planie i wydłużony czas zdjęćWedług plotek, J.J. Abrams wydłużył czas zdjęć Epizodu IX o 2 miesiące. Nie wiadomo tylko, czy zapowiadany na luty koniec zdjęć to już ten wydłużony czas, czy prace na planie będą trwały do kwietnia. W każdym razie Abrams powoli modyfikuje scenariusz, co wpływa na harmonogram zdjęć.

W każdym razie zgadza się to z ostatnimi wypowiedziami Oscara Isaaca. Aktor, wcielający się w postać Poe Damerona, przyznał, iż tym razem J.J. na planie jest zupełnie inny. Mniej spięty, bardziej wyluzowany. Chce zrobić dobry film i szuka ku temu najlepszych sposobności. Namawia aktorów do improwizacji, poprawia wiele rzeczy, kręci różne wersje, a przy tym jest zrelaksowany. Ta atmosfera udziela się aktorom. Oscar twierdzi, że jeśli chodzi o pracę, harmonogram to zdecydowanie najprzyjemniejsza i najlżejsza część trylogii.

Zwiastun Epizodu IX i prequeleInne plotki mówią o tym kiedy zobaczymy zwiastun. Tu sensacji nie ma. Pojawi się on na kwietniowym Celebration w Chicago, prawdopodobnie najlepszy moment ku temu w przyszłym roku. Ale wcześniej pojawi się zwiastun zajawkowy. Tu sugestie padają na Super Bowl, czyli 3 lutego. Kolejna ciekawostka dotycząca zwiastuna to John Williams. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich filmów w trylogii (choć ostatecznie do skutku doszła tylko muzyka z teasera Epizodu VII), tak i tym razem ma on przygotować utwór specjalnie pod zwiastun. Tu Williams ma potwierdzać finał sagi Skywalkerów używając elementów z prequeli i klasycznej trylogii. Tego też powinniśmy spodziewać się w zwiastunie.

Skoro jesteśmy przy prequelach, to chodzą plotki, iż w Epizodzie IX zobaczymy Naboo. Z jednej strony Włochy znów pojawiają się na liście potencjalnych lokacji (jak również Irlandia i Kalifornia), z drugiej mówi się powrocie na znane już planety. Irlandia to Ahch-To, Włochy to Naboo, Kalifornia to Endor i Tatooine (choć zdecydowanie tę planetę bardziej kojarzy się z Tunezją). Kto wie. W tym momencie pytanie, czy ujęcia kręcone w Jordanii o których pisaliśmy, to Jedha, Jakku, Tatooine, czy coś jeszcze innego.

Kolejny powrót?Na koniec pojawiła się plotka o powrocie imperatora Palpatine’a w Epizodzie IX. Spokojnie, nie wróci jako klon, duch, ale jako hologram. W jednym ze skarbców, podobno Kylo Ren miałby zobaczyć hologram Palpatine’a. Tu źródłem jest brytyjski „Express”, więc patrząc na wcześniejsze doniesienia, chyba bujda. Jedno jest pewne Ian McDiarmid nie raz powtarzał, że bardzo chętnie wróciłby do tej roli.Tagi: Celebration (408) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (349) Ian McDiarmid (112) J. J. Abrams (493) John Williams (387) Oscar Isaac (160) Plotki (1106) X-Wing (65) Zwiastun (336)

Komentarze (23)

zapłakanego*

Podobno kartofelki teraz jakoś wolniej dochodzą :D

W warzywniaku go nie widziałem, ale podobno był wczoraj na ryneczku - tak mówili 😋

Ewoki użyją kości Żar Żara, by zaciukać wiecznie zapłaconego Kylo.

Spotkałem Williamsa w warzywniaku i mówił że to już nie to co kiedyś :D

Dajcie EIX i skończmy tę farsę... Nadzieja w spin-offach.

@Staniak
Wogle te nowe StarWarsy to jedna wielka zrzynka ze StarWarsów!

już wiedział że nie warto.

A do zwiastunów TLJ Williams nic nie przygotowywał.

Zrzynka z RotS! Jest las, Palpie i X-wingopodobne myśliwce!

Poprawiliście newsa, ale nadal nie do końca zgodnie z faktami - teaser TFA zawiera muzykę nagraną specjalnie do przez Williamsa :) I tylko on.

znowu Endor znowu X-wing znowu Palpi. aha.

Dobrze że wszystkim na planie dobrze się pracuje bez żadnych kłopotów :)

Fajnie by było, gdybyśmy dostali pierwszy teaser jeszcze w tym roku, to jest jednak bardzo mało prawdopodobne, choć nie niemożliwe.

Taa, i pod tym podpis: J.J Abrams. Już to widzę :-D

Hologram Palpiego, muzuka z prequeli i Naboo
WINCYJ WINCYJ

Grubaśny Boss Jar Jar, który pokaże paluszek Fałszywemu Chuckowi. ~:P

Palpatine byłby super niespodzianką !, jestem za :)

Gungan! Dużo Gungan!! Choćby przez minutkę!!!

Williams nie przygotował utworu/muzyki pod żaden ze zwiastunów The Last Jedi, jedynie pod teaser The Force Awakens i pod pierwszy ze zwiastunów TFA (ale niewykorzystany).

Papę Palpiego poproszę <3

Mam nadzieję, że temu coś-Wingowi dorobią skrzydła, bo na razie dziwnie wygląda.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.