Ruch Oporu

Plotki o „Resitance” #1

Różne

W temacie „Resistance” panuje na razie cisza, ale jesteśmy już po premierze „Solo” i targach E3, także należy się spodziewać, że firma zacznie w najbliższych tygodniach coraz bardziej promować swoje nowe dzieło. Tymczasem jesteśmy zdani na plotki, a ponieważ jest to pierwszy news z tejże serii, przypominamy: do pogłosek należy podchodzić z dużą dozą ostrożności, bo bardzo często okazuje się, że aktorzy i twórcy albo coś przekręcają, albo celowo wprowadzają nas w błąd. Wystarczy wspomnieć pierwsze wieści o „Rebeliantach”, wedle których w serialu miało nie być żadnych Jedi.

Niewątpliwie najwięcej informacji w ostatnich dniach przyniósł Jim Rash, jeden z aktorów, którzy wezmą udział w projekcie. W wywiadzie dla Entertainment Tonight zdradził parę szczegółów o serialu. Transkrypcja wypowiedzi jest dostępna na Rebels Report.Aktor nie może jeszcze za bardzo się wypowiadać, zresztą z samego serialu widział jedynie wczesną wersję animacji, także nie może się doczekać, gdy zobaczy ją ukończoną. Nie będzie za bardzo modulował głosu, dostaniemy mniej więcej jego naturalny ton. On i Bobby Moynihan będą grali kosmitów, którzy będą odpowiedzialni za sprzęt w Ruchu Oporu. Ich relacja wygląda trochę tak jak ta pomiędzy Oscarem i Feliksem ze sztuki „The Odd Couple” - ten pierwszy jest wyluzowanym leniem, drugi nieśmiałym maniakiem porządku. Zresztą jeden z kosmitów ma na imię Flex (pisownia?) jako aluzja do tegoż.

Tracy potwierdziła z kolei, że w „Resistance” nie dostaniemy krótkich odcinków wprowadzających, jak to było w przypadku „Rebeliantów”. Możemy za to liczyć na zajawki.Z braku większych wiadomości fani zaczęli analizować na tysiąc sposobów grafikę z zapowiedzi serialu. Jeden z nich spytał się Matta Martina jaki model myśliwca widnieje na obrazku, a ten potwierdził, że to zupełnie nowa maszyna.Warto też nadmienić, że profile bohaterek z „Resistance” znajdą się w zapowiedzianej na październik książce „Women of the Galaxy”. Na koniec wspomnijmy jeszcze o „Rebeliantach”. Steve Blum pojawił się na Phoenix Comic Feście, gdzie podpisał kalluzebowy fanfik jednemu z fanów. Zdradził też, że gdy na Celebration mówił, że Zeb i Kallus powinni polecieć na Lira San i założyć rodzinę, to nie miał pojęcia, że faktycznie tak to się skończy. Filoni dodał tę scenę specjalnie dla niego, choć Dave oczywiście temu zaprzecza.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Bobby Moynihan (16) Jim Rash (11) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (145) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (566) Steve Blum (27) Tracy Cannobio (34)

Komentarze (15)

Proszę nie stawiać w jednym rzędzie Lucasa i Filoniego, bo to hańba dla tego pierwszego.

Finster, może rzeczywiście masz racje. Ale Filoni to ten sam typ co Lucas. Sporo wyobraźni i pomysłów, ale czasem przesadzi.

Ja się co do meritum zgadzam z Mossarem, ale czucie jedno, a pozbawiony nadzoru rodzicielskiego Filoni to drugie. Jemu brakuje kogoś, kto w odpowiednim momencie powie mu że już wystarczy i dalej to będzie czysta przesada. Bo wyszedł mu genialny TotA, ale dwa sezony dalej sam go wyrzucił do kosza w imię nie bardzo wiadomo czego.

Hmmm, to smutne.

Jestem raczej odosobniony ale uważam że Filoni aktualnie najlepiej czuje to uniwersum z wszystkich twórców.

Filoni jest na razie jedynie "twórcą", cokolwiek to właściwie miałoby znaczyć. Sporo wskazuje na to, że jednak większą część swej uwagi poświęca czemuś innemu.

Pozwalam wyświetlać na DXD w sobotę o 9:00.

dostaniemy Thrawna, Ezrę i Ahsokę. I Snoke’a w finale. Obyś miał rację! <3

Ah, pamiętam pierwsze ploty o Rebels. Żadnych jedi, żadnych Imperatorów. Przygody zwykłych mieszkańców galaktyki, nie dowódców Rebelii i Mandalorów. Ot, GCW z punktu widzenia szarego człowieka, bez żadnego załamywania czasoprzestrzeni by wskrzeszać kogo się da. Eeeeeh.
Stawiam, że jeśli Filoni będzie nadzorował stronę merytoryczną to dostaniemy Thrawna, Ezrę i Ahsokę. I Snoke’a w finale. I coś lepszego od zaginania czasoprzestrzeni, na przykład równoległy wszechświat. Zakłady otwarte.

Spokojnie, poczekamy.

Grafika z zapowiedzi była świetna.

Już nie mogę się doczekać.

Rozumiem, że za ten serial ten będzie odpowiadał kapelusznik?

Mam przez dwa kolejne tygodnie niemal non stop rady, a jutro wycieczka. Założę się, że newsy będą właśnie wtedy. #prawomurphyego

Skoro kosmici, to Stare Rasy (TM) poproszę!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.