Skywalker. Odrodzenie

Boyega o czasie akcji Epizodu IX

Różne„Ostatni Jedi” był jedynym filmem w Sadze, który zerwał z tradycją kilkuletniej, a czasem nawet kilkunastoletniej przerwy pomiędzy poszczególnymi epizodami. Wydaje się jednak, że wraz z dziewiątą częścią powrócimy do tradycji. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Johna Boyegi dla Yahoo Finance:

Nie mogę się doczekać, by zacząć nagrywać kolejną, a zarazem ostatnią część franczyzy. Pierwszym krokiem jest wyhodowanie sobie włosów, byście mogli czekać na zwiastun i przekonać się dlaczego.

Aktor jak powiedział, tak zrobił: w ostatnich dniach zaczął promować aplikację DreamLab, której celem jest walka z rakiem. Na zdjęciach zrobionych z tej okazji widać już jego nową fryzurę, ale czy tak konkretnie zaprezentuje się Finn w najnowszej części Sagi - tego jeszcze oczywiście nie wiemy, właściwie to włosy prawdopodobnie zostały mu jeszcze po jego bohaterze w „Pacific Rim”. Tak czy siak, o ile w Sadze nie istnieje cudowna terapia na szybki porost owłosienia, to znaczy to, że Epizod IX będzie się dział co najmniej kilka miesięcy (a może nawet lat) po poprzedniej części. Co zapewne będzie idealne do wyjaśnienia nieobecności Lei, która to miała być jedną z centralnych postaci.Tagi: Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (349) Epizod VIII: Ostatni Jedi (495) John Boyega (213)

Komentarze (14)

Co najmniej 10 lat, aż ten smarkacz z miotłą dorośnie i zamieni ją na miecz świetlny.

Oby to był początek końca Kathleen Kennedy.

Jeśli Leja zginie pomiędzy epizodami to ja uznam to za całkowite zmieszanie jej postaci z błotem.

Z szacunku dla aktorki powinno się zachować w filmie wszystkie nakręcone z nią sceny. Tak uważam.

W napisach początkowych przeczytamy o śmierci Leii, zapewne. TLJ to jedno wielkie nieporozumienie. Nie chodzi mi nawet o rozpoczęcie filmu zaraz po TFA i retrospekcje czy durny humor, ale... Wiedzieli chyba przed wypuszczeniem filmu, że Carrie odeszła? Na tym etapie można było jeszcze sporo zmienić, no ale co tam... "Oryginalna wizja".

No póki co Han Solo i Luke skończyli żywot w przeciągu jednego miesiąca xD już pomijając, że tak na oko to jakieś 10 dni po sobie, pewnie nawet mniej, ale wiecie o co mi chodzi.

Nooo, na to liczę. Takie mini-info to dobry prognostyk, czekamy na wincej.

Mam nadzieję, że zrobią przeskok wstecz, by naprawić tan cyrk Riana z TLJ.

Jakby cała trylogia miała odbywać się w odstępie tygodnia, to byłoby dziwnie...

Że będzie przerwa to pewne jak w banku :)

Miesiące odstępu były pewne, iskra musiała rozpalić ogień.

chyba cos sie przebudziło. ponoć Disney nie jest zadowolony z Kennedy, bo zabawki się słabiej sprzedają. i może za sprawą sukcesu Marvela.

No cóż, liczę na to, są wtedy większe możliwości rozwoju szeroko pojętego EU.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.