Skywalker. Odrodzenie

Meryl Streep zagra Leię?Jedną z największych tajemnic, ale i wyzwań stojących przed Epizodem IX jest Leia. Wiemy, że Lucasfilm stanowczo odrzucił opcję cyfrowego powrotu aktorki. Pozostają zatem dwa rozwiązania, albo Lei nie będzie w ogóle w filmie (jej los można zamknąć np. w książce), albo w tę rolę wcieli się inna aktorka. Niezależnie czy Leia pojawiłaby się w IX Epizodzie na dłużej, czy tylko po to by szybko zginąć, ktoś ją musi zagrać. Fani podsuwają pewną propozycję. A może tak Meryl Streep.

Prawdę mówiąc w tej sprawie powstała już petycja. Można się pod nią podpisać tutaj.

Swoją drogą nie byłby to pierwszy przypadek, kiedy Streep grałaby Carrie Fisher. Fisher napisała powieść „Pocztówki znad krawędzi” luźno opartą o jej biografii. Tę rolę właśnie zagrała Streep. Czy ponownie wejdzie niejako w buty Carrie? Zobaczymy. Na razie to raczej fanowskie marzenia.

Tymczasem Mark Hamill znów ma dwugłos jeśli chodzi o Epizod VIII. Przypomniało mu się, że George Lucas miał inny plan na Epizod IX i pierwotnie chciał, by Luke dożył do tej części i szkolił w niej Leię w Mocy. Pablo Hidalgo zauważył, że nie był to pierwotny plan Lucasa tylko zapewne jeden z wielu. Jak wiemy już doskonale Mark bardzo by chciał wrócić w IX Epizodzie.

Za to John Boyega użył ulubionego słówka Kathleen Kennedy. Teraz aktor ma urlop, ale jest podekscytowany tym, co będzie się działo w Epizodzie IX. Tam powinniśmy zobaczyć wielką wojnę. Nie wiadomo, czy to jego osobiste oczekiwania, czy może już przeczytał scenariusz.

Zdjęcia ruszą w lipcu. Pewnie w czerwcu/lipcu dostaniemy potwierdzenie obsady.Tagi: Carrie Fisher (343) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (349) George Lucas (1003) John Boyega (213) Kathleen Kennedy (345) Mark Hamill (345) Pablo Hidalgo (306) Plotki (1106)

Komentarze (30)

Jestem na tak, Meryl jest na tyle wszechstronna że dałaby radę.
Natomiast nie chciałbym bitwy podobnej do otwarcia EP3, bo została spieprzona. Tyle się działo wokół a kamera krążyła tylko wokół myśliwców Obiego i Aniego. Co z tego że Venatory rozgramiały flotę separatystów, ważniejsze były droidy bzykacze i "R2, wal w środkowe oko!"

Jestem rozdarty pomiędzy niechęcią do podmieniania aktorów, a ochotą zobaczenia tak uznanej aktorki w SW.

Mogli uśmiercić leje w ostatnim jedi była okazja

Ani na tak ani na nie. Tyle w tym temacie.

Może być ciekawie, no i postać Lei by przetrwała.

Prima aprilis w tym roku wcześniej.

Gwarantoeana nominacja do złotej maliny.:P

A już trochę bardziej na poważnie myślę, że Meryl Streep może zagrać Leje, bo jest nawet podobna do niej z twarzy i w końcu jak ma być Leja w filmie to ktoś ją musi zagrać.

Bullshit totalny. Poza tym, powinni dać jej zginąć w TLJ i zostawić Luke`a, ale cóż - tu już nic nie zmienimy.

Decyzje odnośnie IX pewnie już zapadły jakiś czas temu. Za kilka miesięcy Disney odsłoni swe karty

Skoro potrafili Tarkina przywrócić....to nie powinno być wyzwaniem .
Chyba że podmienią po prostu aktorke bez przeróbek grafików .

Gwarantowana nominacja do Oscara. [2]

zacny suchar :D

Facepalm.

Jak dzieci przy każdej podobnej plotce, informacji tu wciąż to samo...

No tak nie uśmiercili Lei w epizodzie VIII i teraz jest bałagan, znaczy się burdel. Za inną aktorką nie jestem... Leia jest tylko jedna czyli Carie Fisher... i tak powinno zostać

Anthony Ingruber i możemy jechać z tym koksem!

Bo ten niszczyciel miał załogę ze "Spaceballs" ... ;)

No mam nadzieje, że pokażą jakąś wielką bitwę, coś na zasadzie EP.III, a nie że jeden mały stateczek rozpie*ala system obronny Niszczyciela...

W sumie genialnym wprowadzeniem do filmu, byłaby książka opowiadająca o tym, co stało się z załogą Sokoła po zakończeniu E9. Jej śmierć nie musi być tragiczna, może być prawdziwa (z przyczyn naturalnych).

Gwarantowana nominacja do Oscara.

Wolałbym jednak wersję cyfrową, mimo wszystko, nie wiem dlaczego odrzucono już na wstępie tą opcję, domyślam się, że może tu chodzić jednak o stanowisko najbliższej rodziny, i to trzeba uszanować.
Disney zapewne poczeka z podjęciem ostatecznej decyzji, do czasu premiery "Solo", być może po to, by sprawdzić jakie będą reakcje widzów na odtwórcę roli młodego Hana ...
A co do ostatnich ciekawych wypowiedzi Marka Hamilla, cóż, co by nie mówić, Mark dużo wie, i pewnie jeszcze nie raz powie coś interesującego ...

lubię ją, to wybitna aktorka, ale... czy trzeba powtarzać motyw z Maulem? Serio? Nawet uśmiercić bohatera, którego aktor odszedł, nie potrafią... SW w ruinie? Ile lat im to zajęło, nawet NT tak nie namieszała :/

@Adakus petycja powstała kilka mies. temu, a nie teraz.

Głupi pomysł z tą petycją, bowiem scenariusz jest prawie gotowy, więc inicjatywa nie będzie miała wpływu na film.

Lol, jak napisałam na forum to dopiero zauważyłam - brawo ja xD Krótko - jestem absolutnie na tak!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.