Bastion

Pokaż jak czekasz na Ostatniego Jedi! -WYNIKIJakiś czas temu razem z marką GoodLoot ogłosiliśmy konkurs, w którym mieliście pokazać nam jak bardzo czekacie na premierę "Ostatniego Jedi". Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Nie było łatwo, jednak po długich obradach postanowiliśmy nagrodzić użytkowników o nickach Obi-Wan Jojobi oraz Obiwan -zbieżność nicków jest oczywiście (nie)przypadkowa.
Pierwsze miejsce za film, który możecie zobaczyć poniżej zajął Obi-Wan JojobiW nagrodę otrzyma on kubek i koszulkę:Drugie miejsce zajął Obiwan i za poniższą pracę:

otrzyma on brelok, czapkę i formę do lodu:

Nagrody wyślemy już na początku stycznia. Gratulujemy zwycięzcom, a poniżej przedstawiamy jeszcze kilka wyróżnionych prac.

Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (451)

Komentarze (23)

@Qel Asim - kolejny raz sie nie zgodzę, ponieważ w jaki sposób ciastka, lub nawet zdjecie z drugiego miejsca pokazują te oczekiwanie? Po czyk możesz wywnioskować że właśnie o to chodzi? Możesz mi to wyjaśnić? W przypadku miejsca 1 jest to dla mnie oczywiste, ale cała reszta niestety nie. Ja zrobiłem kawałek w 4 dni w konkretnym celu i informacją wprost czego sie tyczy. Dlatego uważam, ze to cl tutaj zaszło jest po prostu nie fair. Pomijając fakt (jak to ktoś wcześniej także skomentował) wyróżnione zostały 2 niemalże takie same zdjęcia.
W związku z powyższym Wasz regulamin o kant tyłka rozbić skoro zdjęcie ciastek jest dla Was jednoznaczne z oczekiwaniem na TLJ.

em qb

Widzę że nawet w newsie z życzeniami świątecznymi nie potrafisz odpuścić ze swoimi insynuacjami.

Niespecjalnie wiem czym jury mogło się kierować w wyborze miejsc, ale wiemy jakie było zadanie konkursowe.
To że ktoś się napracował jest istotne, ale pod jednym zasadniczym warunkiem - że jego praca w pierwszym stopniu odnosi się do tematu.
Pierwsze miejsce jakie zostało tutaj wyróżnione, wpisuje się w temat zadania konkursowego idealnie. Facet dosłownie pokazał jak wszystko - całe swoje codzienne sprawy dostosował do oczekiwania na premierę TLJ. A temat konkursu właśnie taki był --> pokaż jak oczekujesz na TLJ.

Nie wiem jak w odczuciu innych osób, ale w moim to Twoje nagranie, pomimo kilku wyraźnych walorów (m.in. samego trudu tworzenia takiej kompilacji), niespecjalnie było na temat.
Moim zdaniem podium i wyróżnienia zdecydowanie lepiej wpisują się w temat konkursu nich Twoja praca. Niestety zaś cokolwiek by się nie tworzyło pod zlecenie (czy w tym wypadku na konkurs), najpierw sprawdza się wymogi formalne, a dopiero później merytorykę i wykonanie.
Jak już pisałem, nie wiem czym jury mogło się kierować, ale są pewne uniwersalne sposoby oceniania i myślę że zastosowano coś podobnego do tego co wyżej opisałem.

Gratulacje wszystkim konkursowniczom! :)
Świetny filmik.:P

Filmik mega :D Bardzo zabawny i pomysłowy !

Znowu wyróżnienie, ale też fajnie : biorę udział w konkursie Heliosa może tam się uda :) Gratuluję zwycięzcom :) Super, że Bastion robi takie konkursy.

Drugie miejsce najlepsze!

Gratulacje dla zwycięzców. Jak było w przypadku mojej pracy? Chciałem zauważyć, że w przypadku wyróżnionych prac 2 prace musiały zostać wykonane przez tą samą osobę bo zdjęcia różnią się tylko kubkiem do picia :D

Nie udało się :P Ale i tak pracę wygranych i wyróżnionych są genialne.

no i jak to jest? <a href="http://www14.zippyshare.com/v/nxRvFcxz/file.html">em qb - moja praca</a>

Hah, kolejny raz mi się nie udało. Dziwne... Albo to jakiś wałek jest albo nie wiem - prosiłem o mailowe potwierdzenie odbioru, jak i poprzez opcję poczty tj. potwierdzenia odbioru i nic. A specjalnie na ten konkurs zrobiłem utwór, w którym "odegrałem scenkę", połączyłem kilka motywów SW oraz sporo od siebie. Chyba jednak byłem za mało kreatywny...
http://www14.zippyshare.com/v/nxRvFcxz/file.html

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie filmu, reżyserowi, scenarzyści, ekipie od rekwizytów, operatorom kamer, twórcom efektów specjalnych i oczywiście sponsorom.

Z tego co widzę to wersja deluxe też jest Polska. Polskie wydanie wygląda bardzo biednie a cena wysoka.

Te ciastka jakieś takie po wylewie

@flood - to chyba będzie ta edycja Deluxe co wisi na stronie empiku

Panowie, czy muzyka do last jedi to jest w Polsce dostępna w zachodnim wydaniu w kartonie?

Oczywiście nie mam absolutnie nic przeciwko samym konkursom, ani tym bardziej ich zwycięzcom. Tajemnice Mocy skryłem w spoilerze.

Gdy będzie konkurs "Pokaż jak czekasz na Solo" albo "Pokaż jak czekasz na Epizod IX", z przyjemnością wezmę udział... Jak początek spoilera Luke Skywalker siedzący na skale, podczas prowadzenia "projekcji" koniec spoilera.

Gratuluję zwycięzcom oraz wyróżnionym uczestnikom! Bardzo fajne prace, a zwycięski filmik wywołał uśmiech na moich ustach gdy zobaczyłem te napisy, m.in. "The Oczekiwanie". :D Ponadto, pysznie wyglądające ciastka oraz śliczny kotek.

Sam nie brałem udziału, ale gdybym brał to bym chciał zdobyć drugie miejsce. Ta forma do lodu wygląda superowo. xD

Można też śmiało powiedzieć, że Obi-Wan dosłownie zdominował konkurs. ;p

Drugie miejsce ma chyba lepsze nagrody :/

Dobre. ~:D
Gratulacje.

Obi-Wan Jojobi to multi Lubsoka xD

Obi rozbił bank!
Rewelacja - gratuluję "Obu" nagrodzonym :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.